+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Plugin Fakturace pro WordPress

JanCejka-logo4-222pxMáte jeden nebo několik produktů, webové stránky ve WordPressu a hledáte elegantní řešení prodeje a fakturace – a to nejlépe zdarma?

Představujeme vám dlouho očekávanou novinku – český WordPress plugin pro fakturaci (v ČR), online platby přes GoPay a následnou aktivaci prémiových účtů.

Novinka září 2015 – plugin už umí vytvořit slevové kódy a také volnou cenu.

Pokud chcete přes svůj web prodávat jeden produkt, je to jednoduchá a rychlá cesta.
A protože má elegantní napojení na AffilBox, stojí za to ho vyzkoušet i pokud chce svůj produkt propagovat díky proviznímu programu.

Stáhnout jej můžete přímo na webu tvůrce – Jana Čejky.

Najdete zde také přesný návod na implementaci do vašich stránek:

screenshot-2 fakturace-platebni-formular

AffilBox napojíte naprosto jednoduše – pouhým vložením trackovacího a konverzního kódu, který vám AffilBox vygeneruje.

Nová verze Fakturace PREMIUM umožňuje zadat položku s „volnou cenou“. Zákazník si sám může vybrat, kolik za položku chce zaplatit. Samozřejmě si můžete nastavit minimální hranici a výchozí cenu.

Navíc obsahuje slevové kódy, které si můžete nadefinovat a nastavit, do kdy platí, kolikrát je možné kód použít a jaká je u něj sleva v procentech.

Premium verze obsahuje také velmi zajímavá rozšíření jako více formulářů, stornování faktur, import dat z FioBanky, možnost více položek na faktuře nebo více akcí současně po zaplacení produktu.

Tahle šikovná nadstavba pluginu stojí za vaší pozornost.

 2 komentáře: “Plugin Fakturace pro WordPress”

  1. Silva napsal:

    Wow, tak tento plugin je naprosto super (aspoň podle toho, co čtu) a zdarma?? Hned ho jdu vyzkoušet pro aktuálně vyvíjený projekt. Díky!

  2. Radek napsal:

    Já sám používám tento plugin v placené verzi PREMIUM, kde mu prodávat více produktů. Funkčnost se mi osvědčila a jsem s tímto pluginem spokojen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *