+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Provize 1.000 Kč za nového zákazníka

Tento příspěvek v kategorii Blog byl napsán dne autorem .

Na měsíc září jsme připravili skvělou provizi 1.000 Kč za nového zákazníka AffilBoxu. Navýšili jsme tak provizi o 33 % oproti standardním 750 Kč.

AffilBox je ideální nástroj pro malé a střední podnikatele, kteří mají e-shop, prodávají své produkty či služby. Ale také vzdělávací produkty, či knihy a e-booky. Všem těmto podnikatelům pomáhá vytvořit partnerské spolupráce a získat nové zákazníky.

Pokud se bude obchodník věnovat svému proviznímu programu, tak se mohou jeho tržby zvýšit klidně o 60 %, více informací naleznete v našem článku.

Budeme velmi rádi, pokud náš skvělý nástroj, který pomáhá více než 730 podnikatelů v ČR i na Slovesku, podpoříte. Propagovat můžete na sociláních sítích, emailem i PPC kampaněmi. Jediné co tvrdě odsuzujeme je spam. Prosím rozešlete doporučení pouze těm, komu může pomoci. Nespamujte.

Každý partner má pro propagaci svůj vlastní odkaz. Tento odkaz získáte po přihlášení do našeho provizního programu. Odkaz se vám zobrazí ve žlutém rámečku nahoře na nástěnce.

Pro propagaci nejlépe funguje, pokud na své stránky napíšete článek o nástroji, případně nějaká doporučení, jak jej používat. Ideálně, když ukážete i vlastní statistiky a čísla. Jsme také otevřeni vám v propagaci maximálně pomoci. Pokud budete mít zájem udělat s námi rozhovor, nějaká data, či informace, stačí napsat a rádi vám vše poskytneme.

Děkujeme, že nás podpoříte a budeme se těšit na vaše krásné provize. Přihlašte se do našeho provizního programu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *