+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Provizní programy: potraviny a nápoje nejen pro dovolenou

Tento příspěvek v kategorii Blog, Pro partnery byl napsán dne autorem .

Je léto a mnoho lidí si chce užívat dovolenou, relax u bazénu a málokdo touží po dlouhých frontách v supermarketu. Co mohou partneři provizních programů nabídnout svým návštěvníkům? Zajímavých programů se nabízí hned několik:

Jídlo na dovolenou

hamham.czPokud jedete někam mimo civilizaci, bude se vám nejspíš hodit takhle šikovná služba. Ona se tedy hodí i civilizaci, pokud jsou okolní restaurace příliš drahé, nebo na ně prostě není čas. Jídla mají dlouhou trvanlivost, jsou v praktickém obalu a mají kvalitní složení. Většina jídel, které mají v nabídce vydrží až 3 týdny v lednici.

Alkohol.cz

alkohol.czE-shop Alkohol.cz je zaměřený hlavně kvalitnější alkoholické nápoje. Najdete u nich i značky, které se běžně nevidí a hledáte-li vhodný dárek pro známého či příbuzného, stojí za to zvážit nákup tady, protože jen málokdo by si tu nevybral vůbec nic. Mají totiž i limonády, sirupy a čajové speciality. Koupit si u nich můžete pro jistotu i alkohol testery.

Káva výhodně

kavavyhodne.czTenhle e-shop není na trhu žádným nováčkem. Nejen proto má mnoho spokojených zákazníků. Nejdete tu kávu mletou i zrnkovou, a to i organickou, kapsle i kávové pody. Nabízí i čaj a mnoho doplňků. Nad 1000 Kč mají navíc dopravu zdarma.

Zodo.cz

zodo.czNejen veverky budou milovat tenhle e-shop plný oříšků a sušených plodů za skvělé ceny. Nad 777 Kč mají přes Zásilkovnu dopravu zdarma a kromě oříšků nabízí i sportovní výživu a cukrovinky. Je tedy jen na vás, jak moc chcete mlsat zdravě a nebo nezdravě – tady si najdou své i příznivci RAW stravy a superpotravin.

Zelený obchod

Zelenyobchod.czPokud hledáte něco extra zdravého a alternativního k supermarketové nabídce, jste tu správně. Díky potravinovým doplňkům s chlorellou nebo mladým ječmenem můžete zkusit očistit tělo. Najdete tu k tomu i dostatek informací a vzdělávacích materiálů.

Katty Veganza

Veganza.czDalším e-shopem s alternativní nabídkou je e-shop Veganza – Katty Blažčíková jej provozuje v návaznosti na své fitness aktivity a zaměřením na vegetariánskou výživu. Kdo chce svaly míti, nemusí maso jísti, a jak na to, dozvíte se zde, včetně receptů, fitness plánu i možnosti koupit si konkrétní suroviny.

Chefshop.cz

Chefshop.czJestli vaření berete opravdu vážně a chcete v něm být dobří, je třeba poznat e-shop Chefshop.cz. Najdete tu jak ingredience, tak i přístroje a nástroje a inspiraci. Mají tu spoustu užitečných pomocníků, s kterými bude vaření požitek.

Tak který provizní program bude právě pro vás ten pravý? Začít můžete kdykoliv – a jestli nevíte jak, zde se dočtete, jak na to.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *