Rozhovor s Veronikou Petrovou, zakladatelkou projektu Šťastná Mysl

Datum přidání06. 05. 2021
AutorPetra Novotná
Rozhovor s Veronikou Petrovou, zakladatelkou projektu Šťastná Mysl

Šťastná mysl – www.stastnamysl.cz  – je projekt, který je tu pro lidi, kteří na sobě chtějí pracovat, zlepšovat sami sebe
a cítit vnitřní naplnění ze své práce, ze života či sami ze sebe.

Za projektem stojí životní a duchovní koučka, lektorka Veronika Petrová, která si pro svůj projekt vybrala AffilBox jako správu svého affiliate programu.

Veroniko, co je hlavní náplní Vašeho podnikání?

Mojí hlavní náplní je vést lidi do nitra a za jejich cíli, sny a přáními. Každý jsme jiný a občas tápeme, nevíme kudy kam, jak si v některé situaci poradit, jak pokračovat a od toho je dobré určitě si vzít nějakého odborníka, který Vás těmito těžkými časy může provést. Kdy posléze tím pádem ušetříte svůj čas, energii i peníze.

Myslíte, že je na duchovní cvičení v dnešním způsobu života čas a prostor?

Myslíte si, že je více prostoru potom co vyhoříte? Myslíte si, že se o Vás někdo postará, když se Vy sami o sebe nebudete starat a nebudete se dávat na první místo? Já jen, že pokud v dnešním způsobu života nemáte čas a prostor sami pro sebe, tak určitě dříve či později budete litovat.

Kdo je Vaší cílovou skupinou? Komu byste cvičení doporučila? V čem má svůj přínos?

Co jsem si všimla, nyní mám cílovou skupinu 25-44 let, muži i ženy. Cvičení bych doporučila i dětem cca od 8 let a lidem do stáří cca 99 let. Je to pro to, že má cvičení 5 Tibeťanů neuvěřitelné výsledky a dopad na Váš organismus. Srovnává energie v těle, harmonizuje čakry, ať už v ně věříte či ne a hlavně a to především stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Dále je proti bolestem zad, kloubů či hlavy a dokonce funguje na nespavost.

Proč zrovna 5 tibeťanů?

Protože jsem proto tady, abych v roce 2021 šířila právě tuto prastarou techniku. Hodně mi v životě pomohla,
v těžkých životních situacích, když jsem nevěděla kudy kam, kdy byla nadmíra alkoholu, která mi bránila rozvíjet sama sebe v herectví a moderování, když jsem opouštěla svoje celoživotní “jistoty” v herectví a moderování, až jsem nakonec zjistila, že čím déle, více, pravidelně a aktivněji toto cvičení cvičím, tím vypadám mladší a vitálnější, to mi vyhovovalo.

Nehledě na to, že tím ulevíte zdravotnickému systému a farmaceutickým firmám, protože se budete starat o sebe a budete mít kvalitní imunitu, která mimochodem pomáhá úplně nejvíce v této době. Pak ještě vitamín D, který také doporučuji.

Jak dlouho působíte na svém trhu?

Na mém nevím, je to trh nás všech a s touto cestou, kdy jsem začala sama sebe řešit na podvědomé úrovni, to datuji od roku 2011, čili 10 let.

Postupně jsem to rozvíjela, včetně vzdělání, certifikací a dalšího odborného vzdělávání. Byla jsem velký pedant sama na sebe. Nicméně to mi pomohlo si opravdu shánět kvalitní informace, ať už v ČR či ze zahraničí a v tomto kontextu to zakomponovávat do svého hledání a následné práce s lidmi.

Proč jste se rozhodla zřídit affiliate program?

To je dobrá otázka. Řešila jsem to v kontextu Youtube, resp. na Youtube mi Vaše reklama vyběhla a já jsem chtěla vědět více. Dávalo mi to smysl a dnes jsem ráda, když jsem v tom orientovanější, že jsem se rozhodla právě pro Vás.

Jaké jsou podmínky, které jste v rámci affilu nastavila? Co partneři mohou očekávat?

Provize pro partnery za jednotlivé kampaně 400 – 3 000,- Kč. Dále sleva pro partnery na ukázkovou hodinovou lekci koučinku a minimální částka k vyplacení provize 1 000 Kč, cookies 30 dní.

Které propagační partnery primárně hledáte?

Ideální by bylo, kdyby partneři sami prošli aspoň jednou lekcí mého koučinku, aby přesně věděli, co doporučují. Proto jsem pro ně připravila na ukázkovou hodinu slevu.

Uvítáme partnery, kteří mají chuť do práce, propagují přirozeně a zapojují svoji invenci.

Je nějaký typ partnerů, nebo propagace, kterou rozhodně odmítáte?

Určitě nechci spolupracovat s partnery, kteří hledají ve všem problém, nejsou ochotni se učit nové věci apod.

Nabízíte nějaké bonusy pro ty nejpřínosnější partnery?

Ano, pro nejpřínosnější partnery chystám jako bonus e-book, který píši, osobní setkání se mnou, lekce koučinku zdarma.

Jaké máte v podnikání plány do budoucna? Na co se můžou partneři těšit?

Ráda bych se s klienty setkávala osobně na pobytech osobního rozvoje, které partneři také budou moci propagovat
a samozřejmě se jich můžou i sami zúčastnit. Pracuji na knize o mém osobním rozvoji a taky chci jako alternativu osobního nebo online setkání natočit kurz osobního rozvoje, takže i to se může stát součástí partnerské propagace.

Jaké reklamní prvky jste připravila pro své partnery?

V tuto chvíli mám připravené reklamní odkazy a bannery, e-mailové šablony a pracuji na e-booku, jak jsem již zmínila. 

V čem spatřujete největší výhodu použití AffilBoxu?

Jednoduchá implementace Affilboxu, snadné propojení s dalšími nástroji, přehledné a uživatelsky příjemné rozhraní pro všechny zúčastněné.

Je něco, co byste ráda vzkázala svým affiliate partnerům?

Sama jsem si prošla někdy náročnou cestou osobního rozvoje a díky svým vědomostem, osobním zkušenostem
i neustálému dalšímu vzdělávání v oboru umím pomoct lidem, kteří na sobě chtějí pracovat. Budu ráda, když se o tom sami přesvědčíte a svou dobrou zkušenost budete předávat dál.


Děkujeme moc za rozhovor a přejeme hodně štěstí a úspěchu v budování Vašeho affiliate programu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *