+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

VIP Tarif AffilBox

Chcete více než software? Hledáte pomoc? Chcete z AffilBoxu vytěžit maximum a začít co nejdříve? Potom tu pro vás máme tarif VIP.

Tento balíček jsme sestavili speciálně dle požadavků, které na nás mají naši zákazníci. Balíček vás zbaví základních starostí s vaším provizním programem a pomůže vám vytěžit z něj maximum hned od začátku. Co balíček obsahuje?

Licence AffilBox na 1 rok

Tato licence systému AffilBox je standardní licencí, bez omezení. Můžete ji využít pro neomezené množství kampaní (e-shopů/webových stránek). Stejně tak nijak nelimitujeme počet partnerů, kteří se do vašeho provizního programu mohou přihlásit, či množství bannerů, které do systému můžete partnerům nahrát, ani prokliků a konverzí.

Vlastní design AffilBoxu

Na českém trhu je asi 1.000 provizních programů. Je potřeba se odlišit. A právě toho můžete docílit vlastním designem AffilBoxu. Vlastní design vám pomůže hned na první pohled ukázat zákazníkovi, že se váš provizní program od ostatních liší. Že jste výjimeční a že právě vás by měli propagovat. Také můžete krásně ukázat odměny a bonusy, které partnerům nabízíte.

Jak takový vlastní design může vypadat?

Email Academy
Banán za milion

Vlastní kreativitě se meze nekladou, buď nám dodáte vlastní návrh, nebo můžeme grafiku připravit pro vás my.

1h konzultací každý měsíc

Nemůžete najít affiliate manažera, který vám s přípravou provizního programu pomůže? Nevíte jak vytovřit bannery? Nevíte jakou nastavit výši provize? Nevíte jak umístit kód na vaše webové stránky? Jak efektivně motivovat partnery, aby vás propagovali?

Na všechny tyto otázky jsme tu my. Obdobné otázky jsme odpovídali již nesčetněkrát a pomohli jsme desítkám obchodníků s jejich partnerským programem, proto můžeme snadno pomoci i vám.

Celkem 12h, které v balíčku získáte můžete využít libovolně dle potřeby na činnosti spojené se správou provizního programu, tvorbou textů pro váš provizní program, grafický návrh bannerů, komunikaci s partnery apod.

Jsme tu pro vás a splníme každé vaše přání.

Obchodní podmínky partnerského programu

Kvalitní obchodní podmínky by neměly chybět u žádného provizního programu. My vám připravíme obchodní podmínky přímo na míru vašemu proviznímu programu. Předejdete tak možným starostem do budoucna a budete mít jistotu, že váš affiliate program bude fungovat hladce a spolehlivě.

Všechna placená rozšíření AffilBoxu

K dispozici dostanete také všechna dostupná placená rozšíření AffilBoxu.

CMS – Redakční systém

Pokud budte potřebovat do AffilBoxu přidat informace pro partnery, návody, nebo odkaz na vaše stránky přímo do menu, přijde vám vhod tento plugin. Informovanost partnerů je základ, protože pouze partner s dostatkem informací vás dokáže kvalitně propagovat.

Měny

Podníkáte ve více státech? Potřebujete partnerům zobrazovat a počítat provize v různých měnách? Plugin měny vám umožní spolu s částkou za konverzi poslat také informaci, v jaké měně tato částka vznikla. Partnerům se veškeré informace budou počítat v měně, kterou si oni nastaví – jak přehledy konverzí, tak reporty k fakturaci apod. Nebudete tedy již více muset řešit starosti s přepočty a kurzovými rozdíly.

Přehled zdrojů návštěv

Zajímá vás odkud na vás partneři odkazují? Máte podezření, že umisťují odkazy na stránky s nevhodným obsahem? Chcete vědět, jaký podíl má stránka, ze které na vás chodí nejvíce odkazů? Plugin Odkazy vám umožní vygenerovat si report se seznamem odkazujících stránek.

Líbí se vám to?

Pokud byste vše výše uvedené zajistili někde jinde, bude vás stát spoustu času a úsilí sehnat grafika, affiliate manažera, programátora a další spolupracovníky na to, aby vám poskytli stejné služby. Stálo by vás to desítky tisíc korun. Navíc by tito lidé možná neměli dostatečné zkušenosti s provizními programy. My díky konzultacím se stovkami našich zákazníků máme bohaté zkušenosti a víme co funguje. Proto vám jsme schopni poskytnout ty nejlepší služby. A to vše pod jednou střechou.

Když jsem sečetl hodnotu tohoto balíčku, došel jsem k částce 28.480 Kč. Ale já vám jej nabízím dnes pouze za 19.990 Kč bez DPH.

Objednat tarif VIP za 19.990 Kč na rok