AffilBox je nyní dostupný pro všechny

Datum přidání05. 09. 2011
AutorMário Roženský

Aplikace AffilBox je úspěšně otestovaná a dnes ji začínáme nabízet všem.

Výkonnostní model odměňování ve spolupráci

Pokud vlastníte eshop, pořádáte semináře, nebo nabízíte půjčky, tak je tato aplikace určena přímo pro vás. Provizní marketing je moderní metoda, jak přivést nové zákazníky za minimální náklady. Často se toto odvětví nazývá „výkonostní marketing,“ což vyjadřuje to, že platíte až teprve za přivedené objednávky / zákazníky, tedy za výkon.

Alternativa k dalším marketingovým kanálům

Pokud využíváte standardních PPC kampaní, bannerů, nebo obchodníků, tak platíte za spoustu návštěvníků, ale nikdy nevíte, kolik z nich učiní objednávku. Nyní už to řešit nemusíte. Například víte, že máte na produktu marži 30 %, tak můžete svým partnerům nabídnout 10% provizi a oni vám velmi rádi umístí reklamní prvky na své stránky a přivedou vám nové zákazníky.

Správa affiliate programu

Náš provizní systém vám umožní přehlednou správu kampaní a komunikaci s partnery. Přes AffilBox dodáte svým partnerům bannery a další reklamní prvky, aby mohli začit propagovat vaši stránku. Partneři uvidí přehledy provizí formou tabulek a grafů a budou tak moci lépe optimalizovat své kampaně a přivést vám nové zákazníky.

Komentáře (1)

Jan Ježek 05. 09. 2011

Dobrá práce, přeji mnoho úspěchů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *