+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Časté dotazy

Tento příspěvek v kategorii napsal .

Co to je AffilBox?

AffilBox je řešení pro váš provizní program. Během pár minut můžete nastavit provizní program pro váš e-shop, nebo web a získáte tak nové klienty. Pokud máte obchodů či stránek více, tak můžete nastavit kampaň pro každou z nich a vaši partneři vás mohou doporučovat. Pokud si troufnete na správu kampaní i pro další uživatele, tak rovnou můžete založit Provizní síť a získávat provize ze všech doporučení, která partneři provedou.

Chtěl bych provizní program pro svůj e-shop, ale nevím, kde začít?

Tak v tom případě nás kontaktujte buď přes kontaktní formulář, nebo na emailu info@affilbox.cz. S provizními programy máme zkušenosti více než pět let a proto vám velmi rádi poradíme a navrhneme řešení přímo pro vás. Všechny konzultace jsou samozřejmě ZADARMO, protože nás to baví!

Vyplatí se mi provizní program?

Určitě ano. Když nakupujete reklamu přes bannery, nebo PPC, tak vždy platíte za kliknutí / zobrazení a nevíte předem, zda zákazníci nakoupí. Podobně pokud si najmete obchodního zástupce, tak mu budete muset platit mzdu nezávisle na tom, zda vám přivede nové zákazníky. Díky proviznímu systému platíte vždy až za uskutečněné objednávky! Je to v současnosti ve světě nejpopulárnější způsob marketingu. Nikdy neplatíte nic navíc a sami si určujete, kolik jste ochotni vašim partnerům zaplatit.

Chtěl bych si AffilBox vyzkoušet, je to možné?

Samozřejmě, že je. Jděte na demo.affilbox.cz a zde si můžete vyzkoušet AffilBox jak z pohledu administrátora, tak inzerenta, či partnera. Stačí se přihlásit jako admin s heslem admin.

Budu dostávat pravidelně updaty?

Po úspěšném otestování bude vždy nová verze nahrána pro všechny uživatele našeho systému. Veškeré updaty jsou vždy zdarma a nemusíte se o ně starat. Před přechodem na novou verzi budete upozorněni emailem, ve kterém se dozvíte, co se mění či přidává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *