Propagace affiliate programu

Zviditelníme VÁŠ AFFILIATE PROGRAM

Cena služby je 1990 Kč bez DPH

proč nechat Prvotní propagaci programu na nás?

Díky stovkám programů na naší technologii (a zkušeným affiliate manažerům v našem interním týmu) víme, jak důležité je dát vědět partnerům, že máte svůj program.

Bez propagace je náročné získat základní skupinu partnerů, kteří by vás rychle začali nasazovat do svých webů, e-mailových kampaní, na sociální sítě, …

Navrhneme strategii a nejvhodnější způsoby propagace a poté dostaneme váš program na všechna místa, která partneři sledují právě pro inspiraci na nové kampaně k zapojení.

Máme zkušenosti se stovkami našich zákazníků, kterým jsme pomáhali s přípravou a spuštěním jejich provizního programu. Víme kam sáhnout a co je dobré připravit. Vy zase znáte své podnikání a společně dokážeme odstartovat skvělý provizní program.

Z naší zkušenosti je tato služba propagace vhodná i pro již běžící (a letité) programy, protože mohli v začátcích opomenout tyto základní kroky propagace.

základní propagace programU

- registrace programu do affiliate katalogů,
- příprava a publikace příspěvků na tematická webová fóra,
- doplnění zmínek do affiliate skupin na sociálních sítích Facebook a Twitter,
- notifikace do uzavřené partnerské skupiny na Slacku
- a zařazení do e-mailingu na interní databázi +800 potenciálních affiliate partnerů.

OBJEDNÁVKA SLUŽBY: PROPAGACE AFFILIATE PROGRAMU

Po odeslání objednávky Vás kontaktuje náš pracovník s fakturou a formuláři k vyplnění. Jakmile službu zaplatíte a vyplníte formuláře, začneme pracovat na tvorbě Vašeho programu.

CENA: 1990 Kč (bez DPH)

Mezi naše spokojené zákazníky patří