Blog

Jak jsme slíbili při koupi AffilBoxu, tak nespíme a makáme. A máme hned několik novinek, které potěší  všechny naši uživatele. Je to sice drobné, ale xkrát žádané vylepšení, které hlavně je jen mezikrokem k ještě lepším statistikám pro všechny 3 strany. Takže bylo jasné, že přijde jako první na řadu po celkovém redesignu AffilBoxu.

Představujeme: Provizní program Twisto.cz

Datum přidání13. 02. 2019
AutorKateřina Střelcová
Twisto je moderní platební metoda. Provizní program Twista je novinkou nového roku - určitě by neměl uniknout žádným propagačním partnerům - jeho cílová skupina je totiž docela široká. Petr Sysel, který má provizní program na starosti, nám ochotně odpověděl na naše otázky:

Affiliate v roce 2018

Datum přidání21. 02. 2018
AutorKateřina Střelcová
Srovnáme-li současný affiliate v Česku s dobou před pěti lety, je vidět velký pokrok. Už jej nikdo nezaměňuje za multilevelová "letadla" a provizní program se tak stal v povědomí podnikatelů solidním marketingovým kanálem.
E-shop Hanibal.cz je místem, které zná mnoho českých dobrodruhů. Kromě toho, že dokáže perfektně poradit při nákupu, disponuje také několika půjčovnami vybavení. Nač vám je kvalitní vybavení, když chybí know how? Proto Hanibal nabízí outdoorovou akademii, tráví se zákazníky čas venku a organizuje různé kurzy.