Blog

Dnes vám představím koncept, který u našich klientů vidíme stále častěji. A to, když si licenci AffilBoxu nevezme klasicky inzerent, ale naopak partner. A postupně do ní zapojuje jednotlivé inzerenty, kteří jinak nemají svůj partnerský program, ale přesto je chce propagovat. Takže si pro ně vytváří specifickou privátní kampaň, kde je bude propagovat sám.
S rozmachem sociálních sítí v posledních letech přichází čím dál častěji ke slovu tzv. SPOLUPRÁCE s influencery.   V současné době je právě affiliate program vhodným nástrojem, jak tyto spolupráce krásně zúročit a velmi jednoduše spravovat.  Častým nedostatkem bývají ovšem nedostatečné zkušenosti s affiliate prostředím jako takovým a s prací s…
Vážení partneři, milí publisheři, obracíme na Vás společně za níže podepsané affiliate sítě a software s informacemi, které se týkají před 2 týdny definitivně schválené změny §89 ZEK 127 ČR. Tato změna je účinná od 1.1.2022 a zcela zásadně mění přístup k vyjádření (ne)souhlasu návštěvníka webové stránky s „cookies“, a tím…
Jak jsme slíbili při koupi AffilBoxu, tak nespíme a makáme. A máme hned několik novinek, které potěší  všechny naši uživatele. Je to sice drobné, ale xkrát žádané vylepšení, které hlavně je jen mezikrokem k ještě lepším statistikám pro všechny 3 strany. Takže bylo jasné, že přijde jako první na řadu po celkovém redesignu AffilBoxu.

Affiliate v roce 2018

Datum přidání21. 02. 2018
AutorKateřina Střelcová
Srovnáme-li současný affiliate v Česku s dobou před pěti lety, je vidět velký pokrok. Už jej nikdo nezaměňuje za multilevelová "letadla" a provizní program se tak stal v povědomí podnikatelů solidním marketingovým kanálem.