Blog

Iframe widget jako reklamní prvek

Datum přidání01. 01. 2023
AutorOndřej Martinek
Pokud inzerent potřebuje svým partnerům pro potřeby affiliate propagace dynamický reklamní prvek / widget (tedy nejde o klasický odkaz či banner - které by se daly jednoduše nahrát do sekce Reklamní prvky v rámci konkrétní Reklamní kampaně), používá se pro tyto účely tzv. iframu s vloženým reklamním prvkem na straně inzerenta.
Hledáte návod nebo inspiraci na to, jak hodnotit a analyzovat affiliate programy? Pak jste tady správně – v článku vám přinášíme přehledný postup a důležité body, na které byste při analýze konkurenčních affiliate programů neměli zapomenout.  Analýzy konkurenčních programů vám přijdou vhod nejenom před nebo při spouštění vlastního affiliate programu,…
Máme pro vás novinku - a je jím kontaktní formulář, který poslouží partnerům k rychlejší komunikaci s inzerentem v rámci dané affiliate kampaně. Je tak dalším kontaktním prvkem, kromě tradičního e-mailu/telefonu na affiliate správce, který můžete využít.
Cílem tohoto článku je vás provést propojením mezi partnerským programem AffilBox.cz a e-shopovým řešením Rocketoo. Propojení je moderní formou skrz API doplněk, takže je velmi rychlé a nemusíte tedy ručně vkládat trackovací a konverzní kódy. To za vás udělá tento velmi intuitivní doplněk - stačí postupovat dle tohoto návodu.