Blog

Iframe widget jako reklamní prvek

Datum přidání01. 01. 2023
AutorOndřej Martinek
Pokud inzerent potřebuje svým partnerům pro potřeby affiliate propagace dynamický reklamní prvek / widget (tedy nejde o klasický odkaz či banner - které by se daly jednoduše nahrát do sekce Reklamní prvky v rámci konkrétní Reklamní kampaně), používá se pro tyto účely tzv. iframu s vloženým reklamním prvkem na straně inzerenta.

Antiblokovací tracking kódy

Datum přidání01. 07. 2020
AutorOndřej Martinek
Pro naše klienty (a tedy i partnery) jsme si připravili skvělou novinku. A tou jsme zvýšili přesnost našeho trackingu, neboli měření prokliků a konverzí. Myslím, že už jsem si získal vaši pozornost.

API – dokumentace

Datum přidání01. 03. 2020
AutorOndřej Martinek
API slouží ke vzdálené komunikaci s vaším affiliate prostředím. Dobrým příkladem je schvalování konverzí, kdy můžete z pohodlí vašeho e-shopu či účetního software ihned po obdržení platby schválit také konverzi v AffilBoxu. Není to již třeba dělat na dvou místech.

AffilBox a situace kolem Google Chrome 81

Datum přidání20. 01. 2020
AutorOndřej Martinek
Pokud to ještě nevíte, tak celosvětově nejpoužívanější webový prohlížeč, Google Chrome, přejde v únoru 2020 na svou novou verzi - ta se označuje jako Chrome 81. Proč o ní zde vlastně píšeme? Protože v určité situaci může mít vliv na affiliate marketing a je důležité o tom vědět a jak se to týká AffilBoxu.
Dvoufaktorové ověření (či dvoufázové - také známé i pod zkratkou 2FA) je bezpečnostní metoda, kterou jistě každý z nás zná. V principu rozděluje přihlašovací sekvenci do více kroků a zpravidla pro přihlášení potřebujete znát nejen klasické uživatelské jméno a heslo, ale zároveň mít přístup k dalšímu zařízení či aplikaci.
Provizní program je vhodný nejen pro klasické e-shopy, ale také pro služby jako například internetová televize, mobilní tarify, zprostředkování pojištění či ubytování. Používají jej také aplikace, které pomáhají jiným firmám (tzv. SaaS). Mezi jinými můžeme určitě doporučit například provizní program Zonky, Notifikuj, SMSticket nebo GoMobil.