Co je AffilBox?

AffilBox je marketingový nástroj, díky kterému si můžete vybudovat a spravovat vlastní affiliate program. Funguje na podobném principu jako například e-shopové řešení Shoptet, což znamená, že si software nemusíte kupovat za stovky tisíc a složitě instalovat někam na server.

Veškeré technické zázemí je umístěno na serverech AffilBoxu a vy si pouze pronajímáte licenci na rok. 

V nájmu licence je obsaženo:

VIDEO představení

Jak AffilBox funguje?

AffilBox je prostředí, ve kterém se na jedné straně potkávají inzerenti (například e-shopy) a na straně druhé affiliate partneři (recenzní weby, cashback portály, influenceři, atp…). Tipy na jejich hledání pro vás pravidelně připravujeme v podcastu i dalších návodech.

Partneři se zdarma registrují do vaší licence AffilBoxu, kde naleznou propagační materiály, díky kterým začnou váš e-shop propagovat.

V AffilBoxu si můžete nastavit výši provize, dobu platnosti cookies, přidat propagační materiály, jednoduše připravit vše potřebné dopředu.

A proto až se vám začnou registrovat partneři mohou začít ihned prodávat vaše produkty.

Jak vypadá administrace

Zde je několik ukázek, jak vypadá administrace pro partnery i inzerenty – můžete si to sami zkusit v bezplatném 14 denním trialu, nebo v jednoduchém demu.

Co AffilBox umí?

AffilBox splňuje veškeré standardní i nadstandardní parametry, které byste čekali od affiliate softwaru. Podívejte se, jak AffilBox dopadl ve srovnání affiliate softwaru.

Jaké funkce najdete v AffilBoxu:

Pokud vás zajímají všechny vlastnosti AffilBoxu, podívejte se na porovnání vlastností a nebo si aktivujte AffilBox na 14 dní zdarma!

AffilBox vám nejen pomůže zvyšovat váš obrat, ale ulehčí vám práci i našimi dodatkovými službami pro naše klienty.

V rámci podpory pro naše klienty nabízíme:

Detaily našich vzdělávacích materiálů

Proč si vybrat AffilBox pro váš affiliate program?

Máme pokročilé funkce s přesahem do offlinu. U licence typu PRO zaplatíte pouze jeden roční poplatek, bez ohledu na velikost e-shopu. V rámci NETWORK licence je roční poplatek a 1 % z obratu schválených objednávek – výměnou za doporučení partnerů z naší databáze.

AffilBox není limitovaný velikostí e-shopu a může si jej pořídit naprosto každý.

Pokud zvažujete zřízení vlastního affiliate programu, ozvěte se nám.