AffilBox plugin pro WordPress

Datum přidání28. 01. 2014
AutorKateřina Střelcová
AffilBox plugin pro WordPress

Připravili jsme pro vás plug-in do redakčního systému WordPress díky kterému bude vkládání kódů na vaše stránky hračka. Stáhnout si jej můžete ZDE.

Před nasazením kódů si vytvořte subdoménu pro váš provizní program.
Díky tomu budete mít trackovací i konverzní kód ve tvaru vaší domény a budete tak mít vyšší úspěšnost dosledování objednávek.

Instalace

Instalace plug-inu do wordpressu probíhá jako instalace libovolného jiného pluginu ve WordPressu. V menu vyberte Pluginy → Instalace pluginů. Pod nadpisem klikněte na Nahrát soubor. Vyberte stažený soubor z odkazu výše a klikněte na Instalovat. WordPress plugin sám nainstaluje a stačí dát Aktivovat plugin.

Nastavení

Nastavení → AffilBox máte možnost vložit tracking kód, který se zobrazí v patičce všech stránek. Pokud využíváte automatický prodejní systém FAPI, tak zde můžete zadat vaše přihlašovací údaje a plugin si sám dopočítá částku z objednávky a předá ji AffilBoxu.

Vložení kódů na stránku

U každé stránky či příspěvku můžete vkládat jiné kódy. Takže pro různé děkovací stránky můžete mít různé kampaně. Stačí z AffilBoxu zkopírovat konverzní kód a vložit jej do příslušného okénka. Pokud na této stránce chcete vložit jiný trackovací kód, než na zbytku webu, tak k tomu slouží druhé políčko.

Kde najdete kódy

V levém menu vaší licence AffilBoxu klikněte na Reklamní kampaně.

Rozklikněte vaši kampaň a v horní nabídce vyberte položku Kódy:

Komentáře (1)

Matyáš 25. 04. 2020

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak je možné přidat konverzní kód do WordPress Affilatebox pluginu. Po instalaci a všem potřebném, se mi ukáže možnost zadat pouze Tracking kód :/.

Moc děkuji za odpověď

Ondřej Martinek 26. 04. 2020

Hezký den, daný konverzní kód, dle samotného návodu, je potřeba dát na vaši děkovací stránku, která navazuje na samotné objednání služby či produktu na vašem webu. Proto nemůže být v nastavení pluginu, protože plugin netuší, jaká je vaše děkovací (či vícero) stránka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *