AffilBox se změní

Datum přidání18. 09. 2019
AutorKateřina Střelcová
AffilBox se změní

AffilBox před několika dny oslavil velké výročí: 8 let od svého zrození. Na trhu není žádným nováčkem. Po celou dobu jsme naslouchali všem zájemcům, rozebírali dopodrobna jejich záměr, zajímalo nás, co naši klienti potřebují.

Za poslední půl rok jsme dokázali AffilBox nastavit všem zájemcům, kteří nás oslovili. Není problém vytvořit affiliate program na míru nejrůznějším SaaS aplikacím, službám, interní síti obchodníků či eshopům. Pomáhá nám v tom také verze PRO, i naše API rozhraní.

Potřeba modernizace

I když jsme se o AffilBox velmi pečlivě starali, aktualizovali sledovací kódy, přidávali napojení na další platformy a zlepšovali statistiky pro partnery i provozovatele programů, bylo nám stále jasnější, že nás čeká větší změna. Současná podoba AffilBoxu je sice plně funkční, ale vzhled potřeboval zmodernizovat.

Na společném setkání s affiliate manažery jsme probrali, kam by dále měla aplikace směřovat, aby jim ve správě programů co nejvíce usnadňovala práci.

Responzivní design

Jako nejzásadnější přání od všech přítomných zaznělo, že je potřeba, aby mohli ovládat AffilBox i odkudkoliv z terénu, ne jen z počítače. Proto jsme se rozhodli upravit aplikaci tak, aby byla plně responzivní. V nové podobě AffilBoxu budete moci pohodlně sledovat statistiky i nastavovat kampaně z tabletu nebo telefonu.

Osvědčená navigace

Chtěli jsme zachovat základní koncept aplikace. Změna má být pro naše uživatele radostí, nesmí přinášet stres ze ztráty orientace, z hledání, kam se která funkce přesunula. Základní rozhraní tedy zůstává v původní struktuře (ale elegantnější podobě).

Některé části aplikace jsme se rozhodli poupravit, věřím, že se vám budou líbit. Zjednoduší se tím také celkové ovládání a nastavování. Prodloužila se tím sice doba všech příprav, ale osobně si myslím, že to rozhodně stálo za to.

Přesnější tracking

Těšit se můžete také na novou verzi kódů. Je napsána tak, aby prokliky i konverze mohly být zaznamenány v maximální možné míře na všech prohlížečích. Zajišťujeme pro vás aktualizaci návodů pro všechny platformy, na které máme napojení.

Nové funkce budou brzy

Velmi podstatnou novinkou, kterou bych ráda zdůraznila, je přepsání kompletně celé aplikace. Kód je nyní přehledný a nasazení jakékoliv další funkcionality (máme jich v plánu opravdu hodně, brzy vám o nich napíšeme), bude mnohem jednodušší a bezpečnější.

Věřím, že se na novou podobu AffilBoxu těšíte – v dalším článku vám jej představíme již konkrétněji s detailními náhledy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *