AffilBox update v1.2

Datum přidání27. 07. 2012
AutorMário Roženský

Updatovali jsme verzi aplikace na 1.2. Tato verze přináší velké množství novinek a některé staré funkce lehce přepracovává, aby byly uživatelsky lépe použitelné.

Novinky

Mobilní verze

Na adrese http://m.affilbox.cz běží jednoduchá mobilní aplikace. Stačí zadat URL vašeho provizního systému a svůj login a zobrazí se vám stručné statistiky. Nestihli jsme do vydání dodělat detekci mobilních zařízení, ale chtěli bychom mobilní verzi doladit tak, že pokud si někdo otevře váš provizní systém ze svého mobilního zařízení, tak již nebude muset zadávat znovu URL.

Přepracována fakturace

Určitě jste si všimnuli, že celý modul fakturace byl na chvíli vypnut. Bylo to z důvodu, že jsme jej přepracovali a spolu s ním celou logiku výplat. V nastavení systému přibylo políčko pro výši minimální výplaty. Zde si sami určíte od jaké částky vás budou moci partneři žádat o výplatu. To mohou provést v modulu fakturace kliknutím na „Poždádat o podklady k fakturaci“.

Po kliknutí na toto tlačítko je vám zaslán email, že daný uživatel žádá o výplatu peněz. Po přihlášení do systému můžete vygenerovat report na základě kterého vám uživatel vystaví fakturu. Tento report vygenerujete opět v sekci fakturace kliknutím na tlačítko „Nová fakturace“. Systém tento report chvíli připravuje, tak sečkejte prosím 5 minut, než se objeví. Tento report si můžete stáhnout ve formátu PDF, přidat další položky do reportu a až vám partner pošle fakturu, tak si ji můžete přidat k reportu.

Export pro katalogy

Affiliate katalogy mohou být zdrojem partnerů pro váš provizní program a proto jsme na adrese /katalog-export/ (např. http://demo.affilbox.cz/katalog-export/) připravili XML export, který si bude moci každý katalog načíst a zobrazit tak vaše kampaně. Pokud nechcete, aby byly tyto kampaně exportovány, můžete to zakázat v nastavení.

API

API již není zpoplatněno a bylo uvolněno pro všechny uživatele. Kdokoliv tak nyní může přidávat konverze, načítat konverze a další informace z AffilBoxu zdarma. Dokumentace k API.

Menší úpravy

  1. možnost zjednodušeného zobrazení kampaní (nastavení)
  2. vlastník systému může být současně inzerentem
  3. přidána favicon 🙂
  4. přidány další funkce do API
  5. upraveny rozměry loga a jeho občasné „přetečení“
  6. předěláno zobrazení bannerů tak, aby nezatěžovalo server

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *