Spustili jsme aktualizovaný affiliate katalog

Datum přidání10. 06. 2014
AutorKateřina Střelcová
Spustili jsme aktualizovaný affiliate katalog

Spustili jsme Affiliate katalog. Affiliate katalog slouží jako rozcestník pro partnery, kteří hledají vhodný affiliate program, do kterého by se přidali.

Katalog zatím obsahuje převážně provizní programy zákazníků AffilBoxu, je možné do něj nicméně přidávat jiné provizní programy – i ten váš. Není podmínkou, abyste byli klienti AffilBoxu.

Největší katalog affiliate programů v ČR

Katalog vám pomůže získat nové partnery. Kampaně klientů AffilBoxu jsou do katalogu přidávány a aktualizovány automaticky.

Jste klienti AffilBoxu, a přesto jste vaši kampaň v katalogu nenašli? Podmínkou přidání kampaně je vyplnění popisu kampaně  – v katalogu slouží jako vizitka a je velmi důležitá pro vaše potencionální partnery – podle popisu se rozhodnou, jestli mají o váš program zájem. Máte-li vyplněný popis a přesto jste kampaň nenašli, nebo naopak nechcete, aby se v tuto chvíli v katalogu zobrazovala? Napište nám!

Aby vám nic neuteklo

Pokud chcete odebírat novinky o provizních programech, přihlašte se v pravém dolním rohu katalogu a my vám každé pondělí zašleme seznam vybraných provizních programů, které nově přibyly do katalogu a které nám přijdou zajímavé.

katalog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *