Dva affiliate manažeři kupují AffilBox, co se (ne)mění?

Datum přidání29. 10. 2019
AutorMário Roženský
Dva affiliate manažeři kupují AffilBox, co se (ne)mění?

Po vypuštění redesignu přichází další velká novinka. AffilBox je nyní v rukou dvou zkušených affiliate manažerů Jaroslav Janíčka a Ondřeje Martinka, kteří kupují firmu od původního majitele Mária Roženského.

Ondřeje můžete znát z affiliate programů Econea nebo NaturHouse, kromě toho pomohl spustit a vybudovat desítky affiliate programů v České i Slovenské republice.

Kromě affiliate aktivit spoluvlastní výukový portál Pravopisne.cz, který úspěšně prodává vlastní SaaS aplikaci zvanou „+Pravopisně.cz“. Díky zkušenostem, které během vývoje aplikace získal, povede v AffilBoxu vývoj a technické oddělení.

Jaroslava můžete znát z affiliate programu VaseCocky.cz (společnosti Maternia s.r.o.) a jejich dalších affiliate programů v 15 evropských zemích nebo affiliate programu Crypto Kingdom.

Jaroslav, stejně jako Ondřej, spustil a vybudoval desítky affiliate programů. Jaroslav má, mimo své affiliate aktivity,  dlouholeté zkušenosti z osobního prodeje a bude se v AffilBoxu starat o marketing, PR a vzdělání.

Co se mění?

Nadále již ve firmě nebude původní majitel Mário Roženský, který se nyní bude plně soustředit na svou druhou aplikaci SupportBox. AffilBoxí tým postupně přijde i o skvělou manažerku a velitelku zákaznické podpory Kateřinu Střelcovou (ta taktéž pokračuje v práci pro SupportBox).

Ale dle možností nám ráda v budoucnu pomůže s konzultacemi či školeními. Její letité zkušenosti s affilem a AffilBoxem jsou nepopiratelné, takže rádi její pomoc vždy uvítáme.

Proto nově na podpoře uslyšíte hlas Jaroslava, Ondřeje a nebo Petry Novotné, která je naší novou posilou. Ve vývoji zůstává skvělý programátor a motor nových funkcí Jan Neškudla.

Affilbox prodej

Více nových funkcí

Díky novému jádru aplikace budou nyní přibývat nové funkce raketovým tempem a už teď vás můžeme ujistit, že je opravdu na co se těšit!

Můžeme prozradit, že v nejbližší době vylepšíme správu propagačních prvků v aplikaci a zjednodušíme komunikaci mezi affiliate partnery a inzerenty, jak je tomu zvykem u nejlepších affiliate programů na světě.

Více vzdělávání

Budeme se zaměřovat více na vzdělávání našich klientů v oblasti ovládání aplikace. Cílem je i rozšiřovat povědomí o affiliate marketingu a snažit se získat pro naše klienty více affiliate partnerů.

Chceme se více soustředit na vzdělávání affiliate manažerů, aby naši klienti mohli správu affiliate programu delegovat a plně se zaměřovat na vizi svého byznysu.

Poskytneme širší nabídku služeb, která bude dostupná pro naše klienty, jako je například:

  • nastavení affiliate programu a jeho propagace,
  • školení affiliate manažera,
  • konzultace affiliate programu,
  • audit a nalezení úzkých míst affiliate programu,
  • správa affiliate programu.

Co se nemění?

Aplikace zůstává jednoduchá a funkční, tak jak jste zvyklí. Budeme navazovat na úspěšné roky AffilBoxu a skvělé vztahy, které máme s našimi klienty.

Pořád budeme pro vás na podpoře připraveni řešit jakékoliv námitky, otázky, požadavky, které se během vašeho budování affiliate programu vyskytnou.

Vždy jsme připraveni zaškolit vašeho interního/externího affiliate manažera, konzultovat nebo auditovat váš affiliate program.

Komentáře (5)

Jan Pokorný 29. 10. 2019

Za mě zpráva roku. Přeju (nám) všem, ať se daří a jsem zvědavý jak se to bude dále vyvíjet.

Matěj Fuchs 30. 10. 2019

Gratuluju 🙂

Karel Hanousek 30. 10. 2019

Špatně se sedí na několika židlích. AffilBox ušel mnoho mil a Mário udělal pro komunitu i AB spoustu práce.
O Affilbox bude dobře postaráno.
Přeji hodně štěstí a spokojených zákazníků.

Ondřej Martinek 31. 10. 2019

Děkujeme!

Ivo Kylián 30. 10. 2019

Gratuluji a přeji mnoho úspěchů a inovací 🙂

Vladimír Juroško 30. 10. 2019

Držím prsty! ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *