+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Dva affiliate manažeři kupují AffilBox, co se (ne)mění?

Tento příspěvek v kategorii Blog byl napsán dne autorem .

Po vypuštění redesignu přichází další velká novinka. AffilBox je nyní v rukou dvou zkušených affiliate manažerů Jaroslav Janíčka a Ondřeje Martinka, kteří kupují firmu od původního majitele Mária Roženského.

Ondřeje můžete znát z affiliate programů Econea nebo NaturHouse, kromě toho pomohl spustit a vybudovat desítky affiliate programů v České i Slovenské republice.

Kromě affiliate aktivit spoluvlastní výukový portál Pravopisne.cz, který úspěšně prodává vlastní SaaS aplikaci zvanou „+Pravopisně.cz“. Díky zkušenostem, které během vývoje aplikace získal, povede v AffilBoxu vývoj a technické oddělení.

Jaroslava můžete znát z affiliate programu VaseCocky.cz (společnosti Maternia s.r.o.) a jejich dalších affiliate programů v 15 evropských zemích nebo affiliate programu Crypto Kingdom.

Jaroslav, stejně jako Ondřej, spustil a vybudoval desítky affiliate programů. Jaroslav má, mimo své affiliate aktivity,  dlouholeté zkušenosti z osobního prodeje a bude se v AffilBoxu starat o marketing, PR a vzdělání. 

Co se mění?

Nadále již ve firmě nebude původní majitel Mário Roženský, který se nyní bude plně soustředit na svou druhou aplikaci SupportBox. AffilBoxí tým postupně přijde i o skvělou manažerku a velitelku zákaznické podpory Kateřinu Střelcovou (ta taktéž pokračuje v práci pro SupportBox). Ale dle možností nám ráda v budoucnu pomůže s konzultacemi či školeními. Její letité zkušenosti s affilem a AffilBoxem jsou nepopiratelné, takže rádi její pomoc vždy uvítáme.

Proto nově na podpoře uslyšíte hlas Jaroslava, Ondřeje a nebo Petry Novotné, která je naší novou posilou. Ve vývoji zůstává skvělý programátor a motor nových funkcí Jan Neškudla.

Affilbox prodej

Více nových funkcí

Díky novému jádru aplikace budou nyní přibývat nové funkce raketovým tempem a už teď vás můžeme ujistit, že je opravdu na co se těšit! Můžeme prozradit, že v nejbližší době vylepšíme správu propagačních prvků v aplikaci a zjednodušíme komunikaci mezi affiliate partnery a inzerenty, jak je tomu zvykem u nejlepších affiliate programů na světě.

Více vzdělávání

Budeme se zaměřovat více na vzdělávání našich klientů v oblasti ovládání aplikace. Budeme rozšiřovat povědomí o affiliate marketingu a snažit se získat pro naše klienty více affiliate partnerů. Budeme se soustředit na vzdělávání affiliate manažerů aby naši klienti mohli správu affiliate programu delegovat a plně se zaměřovat na vizi svého byznysu.

Poskytneme širší nabídku služeb, která bude dostupná pro naše klienty, jako je například:

 • nastavení affiliate programu a jeho propagace
 • školení affiliate manažera
 • konzultace affiliate programu
 • audit a nalezení úzkých míst affiliate programu
 • správa affiliate programu

Co se nemění?

Aplikace zůstává jednoduchá a funkční, tak jak jste zvyklí. Budeme navazovat na úspěšné roky AffilBoxu a skvělé vztahy, které máme s našimi klienty.

Pořád budeme pro vás na podpoře připraveni řešit jakékoliv námitky, otázky, požadavky, které se během vašeho budování affiliate programu vyskytnou.

Vždy jsme připraveni zaškolit vašeho interního/externího affiliate manažera, konzultovat nebo auditovat váš affiliate program.6 komentářů: “Dva affiliate manažeři kupují AffilBox, co se (ne)mění?”

 1. Jan Pokorný napsal:

  Za mě zpráva roku. Přeju (nám) všem, ať se daří a jsem zvědavý jak se to bude dále vyvíjet.

 2. Matěj Fuchs napsal:

  Gratuluju 🙂

 3. Karel Hanousek napsal:

  Špatně se sedí na několika židlích. AffilBox ušel mnoho mil a Mário udělal pro komunitu i AB spoustu práce.
  O Affilbox bude dobře postaráno.
  Přeji hodně štěstí a spokojených zákazníků.

 4. Ivo Kylián napsal:

  Gratuluji a přeji mnoho úspěchů a inovací 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *