Hromadné změny konverzí

Datum přidání29. 02. 2016
AutorKateřina Střelcová

Máte větší množství konverzí? Pokud ano, bude pro vás značným usnadněním naše API. Máme pro vás ještě jednu elegantní cestu, jak si s konverzemi hravě poradit. Ať už potřebujete konverze přidat, schválit nebo zamítnout, není nutné klikat na jednu konverzi po druhé.

Kde najdu hromadné změny

V AffilBoxu si v levém menu klikněte na položku Statistiky. Vyberte druhou podpoložku – Hromadné změny.

Hromadné změny konverzí v AffilBoxu

Hromadná změna stavu konverze

Připravte si konverze, které chcete takto upravit. Vybrat si můžete ze dvou způsobů vložení dat:

  1. Připravte si CSV soubor – do prvního sloupce zapište ID transakce (konverzí), které chcete změnit. Soubor nahrajte. CSV soubor můžete vytvořit v Excelu, Libre Office, ale také například v Google dokumentech.
  2. Jednotlivé ID transakcí (konverzí) zapište pod sebe do políčka Zdroj CSV souboru. Do tohoto políčka můžete také jednoduše zkopírovat a vložit přímo data z CSV – abyste nemuseli složitě soubor ukládat a nahrávat.

Po nahrání ID transakcí je potřeba, abyste vybrali, jakou akci si přejete u těchto konverzí provést – zda schválit, nebo zamítnout. Pozor – konverze, které takto pozměníte, již nebude možné vrátit zpátky do stavu Čekající na schválení.

Vyberte kampaň, která se k daným konverzím váže, a potvrďte. Každá položka bude zkontrolována a AffilBox vám napíše, zda byla v pořádku změněna, nebo zda se u ní vyskytl nějaký problém.

Přidání konverzí

Potřebujete-li přidat větší množství konverzí, vyberte druhou nabídku v této části AffilBoxu – Přidání konverzí.

Konverze si připravte co CSV souboru. Je potřeba dodržet toto pořadí sloupců: ID transakce , affil ID partnera, číslo kampaně, datum, výše provize, stav (c – čekající na schválení, z- zamítnutá, s – schválená), obrat (výše objednávky), propagační kanál.

Můžete využít náš ukázkový CSV soubor.

Hotový soubor nahrajte to AffilBoxu a potvrďte. Každá položka bude zkontrolována a AffilBox vám napíše, zda byla v pořádku přidána, nebo zda se u ní vyskytl nějaký problém.

Máte-li jakékoliv dotazy, ozvěte se, rádi poradíme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *