+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Hromadné změny konverzí

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Dokumentace, Nápověda, Návody | Štítky: | Autor: .

Máte větší množství konverzí? Pokud ano, bude pro vás značným usnadněním naše API. Máme pro vás ještě jednu elegantní cestu, jak si s konverzemi hravě poradit. Ať už potřebujete konverze přidat, schválit nebo zamítnout, není nutné klikat na jednu konverzi po druhé.

Kde najdu hromadné změny

V AffilBoxu si v levém menu klikněte na položku Statistiky. Vyberte druhou podpoložku – Hromadné změny.

Hromadné změny konverzí v AffilBoxu

Hromadná změna stavu konverze

Připravte si konverze, které chcete takto upravit. Vybrat si můžete ze dvou způsobů vložení dat:

  1. Připravte si CSV soubor – do prvního sloupce zapište ID transakce (konverzí), které chcete změnit. Soubor nahrajte. CSV soubor můžete vytvořit v Excelu, Libre Office, ale také například v Google dokumentech.
  2. Jednotlivé ID transakcí (konverzí) zapište pod sebe do políčka Zdroj CSV souboru. Do tohoto políčka můžete také jednoduše zkopírovat a vložit přímo data z CSV – abyste nemuseli složitě soubor ukládat a nahrávat.

Po nahrání ID transakcí je potřeba, abyste vybrali, jakou akci si přejete u těchto konverzí provést – zda schválit, nebo zamítnout. Pozor – konverze, které takto pozměníte, již nebude možné vrátit zpátky do stavu Čekající na schválení.

Vyberte kampaň, která se k daným konverzím váže, a potvrďte. Každá položka bude zkontrolována a AffilBox vám napíše, zda byla v pořádku změněna, nebo zda se u ní vyskytl nějaký problém.

Přidání konverzí

Potřebujete-li přidat větší množství konverzí, vyberte druhou nabídku v této části AffilBoxu – Přidání konverzí.

Konverze si připravte co CSV souboru. Je potřeba dodržet toto pořadí sloupců: ID transakce , affil ID partnera, číslo kampaně, datum, výše provize, stav (c – čekající na schválení, z- zamítnutá, s – schválená), obrat (výše objednávky), propagační kanál.

Můžete využít náš ukázkový CSV soubor.

Hotový soubor nahrajte to AffilBoxu a potvrďte. Každá položka bude zkontrolována a AffilBox vám napíše, zda byla v pořádku přidána, nebo zda se u ní vyskytl nějaký problém.

Máte-li jakékoliv dotazy, ozvěte se, rádi poradíme!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *