+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Jak funguje fakturace

Vaši partneři v AffilBoxu vás propagují. Přivádějí vám zákazníky – a vy jim za to na oplátku vyplácíte odměnu, která jim náleží.

Obchodník může svému partnerovi vystavit podklady pro fakturu. Partner pak vždy ve svém fakturačním systému – každý má jiný systém i jiné účetní číslování – vystaví fakturu obchodníkovi.

Systém Affilbox umí vystavovat podklady pro vyplacení provizí vašim partnerům. AffilBox negeneruje přímo faktury, protože každý partner vyžaduje vyplacení provize jiným způsobem. Někdo může zaslat fakturu, někdo potřebuje Dohodu o provedení práce a u některých partnerů dojde k započtení provize oproti nákupu. Velmi se to liší a proto náš systém pouze vygeneruje podklady k fakturaci, na základě kterých partner fakturuje částku za provize.

Pokud chcete vytvořit novou fakturaci, můžete tak učinit jednoduše výběrem položky Fakturace z levého menu. Zde vidíte seznam již vydaných faktur, a nad touto tabulkou se nachází tlačítko pro vytvoření nové fakturace.

Fakturace affilbox 1

Po jeho stisknutí se vám zobrazí kritéria pro vytvoření faktury.

  1. Zadáte období, za které se má faktura vytvořit. Například za předchozí měsíc.
  2. Vyberete kampaně které chcete do fakturace zahrnout.
  3. V posledním kroku vidíte v levém sloupečku seznam partnerů, kteří mají za toto období nárok na vyplacení (jinými slovy dosáhly výplatního minima).

Do vaší faktury budou zahrnuti pouze ti partneři, které přesunete do pravého pole.

Můžete tak učinit buďto jednotlivě, nebo stisknout tlačítko Vybrat vše, čímž přesunete všechny partnery naráz.

Nyní můžete odeslat požadavek na vytvoření faktury.

AffilBox fakturace 2

Systém zpracuje váš požadavek, a za několik minut (může trvat až 15 minut, pokud máte velké množství konverzí)  se v přehledu fakturace objeví nové faktury (pro každého partnera zvlášť).

AffilBox fakturace 3

Takto připravené reporty si můžete zobrazit/stáhnout ve formátu PDF, editovat je (přidávat do nich další položky), nebo fakturu označit jako zaplacenou (a pak s ní již nadále nelze pracovat).

Po vygenerování reportu se zobrazí informace také partnerovi a on může nahrát svou fakturu do systému kliknutím na zelenou šipku.

Celý postup fakturace v AffilBoxu si můžete prohlédnout na následujícím videu.

AffilBox fakturaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *