Jazykové mutace / multijazyčnost

Datum přidání20. 04. 2015
AutorKateřina Střelcová

V systému je dostupná další novinka, kterou jste si přáli. Jsou jí jazykové mutace, které jsou všechny dostupné pro klienty v rámci licence PRO. Původní Basic licence obsahuje vždy 1 vybraný jazyk administrátorem, partneři si ho nemohou měnit. 

V současnosti nabízí AffilBox tyto jazyky:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina
  • Slovenština
  • Italština
  • Španělština
  • Polština

Pokud byste si přáli mít systém také v jiném jazyce a pomůžete nám s překladem, dejte vědět, rádi doplníme!

Jak překlady fungují?

Celá naše aplikace – jak administrace, tak přihlašovací a registrační stránka, je z naší strany plně přeložená. Ale uživatelské texty, neboli ty, které přidávají typicky administrátoři/správci kampaně, jsou v 1 jazyce (nástěnka, obchodní podmínky, popisky kampaní, obsah v CMS, …). Na možnosti mít vícejazyčné uživatelské texty postupně pracujeme.

Nastavení celé aplikace

Potřebujete mít celý provizní program v angličtině nebo jiném jazyce?

Plugin Multijazyčnost

Nově je funkčnost vícejazyčného affiliate programu zapnutelná/vypnutelná díky pluginu. Ten najdete v bočním panelu v AffilBoxu, v sekci Pluginy.

Dále v AffilBoxu klikněte v levém menu na položku Nastavení. Vyberte Nastavení aplikace. Zvolte zde ten jazyk, který potřebujete. Nezapomeňte nové nastavení uložit 😉

Nastavení jednotlivého uživatele u licencí PRO

Potřebujete-li nastavit jazyk jen určitému uživateli, není to v AffilBoxu problém. V levém menu vyberte položku Seznam uživatelů. Zde najděte vašeho uživatele. Klikněte na ikonku žluté tužtičky napravo od něj. Vyberte požadovaný jazyk a uložte.

V rámci licence AffilBox PRO mají partneři možnost si na registrační/přihlašovací stránce sami vybrat jaký jazyk preferují a ten se jim po registraci/přihlášení uloží jako jejich hlavní. Mohou si ho ale případně kdykoliv změnit v Nastavení uživatele.

Další překlady aplikace budou postupně přibývat

Věříme, že se tato nová funkce bude líbit. Pokud narazíte na překlad, který se vám nezdá, napište nám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *