Kontaktní formulář pro affiliate partnery

Datum přidání18. 05. 2022
AutorOndřej Martinek
Kontaktní formulář pro affiliate partnery

Máme pro vás novinku – a je jím kontaktní formulář, který poslouží partnerům k rychlejší komunikaci s inzerentem v rámci dané affiliate kampaně. Je tak dalším kontaktním prvkem, kromě tradičního e-mailu/telefonu na affiliate správce, který můžete využít.

Další kontakt mezi partnerem a správcem

Tento formulář je k dispozici všem přihlášeným partnerům – a to vždy v bočním panelu (na desktopu), či v menu (v mobilní responzivní verzi).

Po kliku na položku Napište nám se dostane partner do samostatného formuláře, kde může napsat volitelný předmět a samozřejmě i zprávu.

Samotný formulář

Zpráva se dá stylovat a formátovat v rámci našeho tradičního editoru. Není ale možné skrze ni posílat přílohy, pouze například odkazy na konkrétní soubory uložené jinde. Po kliknutí na Odeslat se tradičně odešle jako e-mail správci.

Kopie na e-mail

Partner má volitelně možnost si nechat kopii posílané zprávy zaslat na svůj registrační e-mail – například pro budoucí připomenutí/vazbu v rámci e-mailové komunikace s inzerentem či správcem daného programu.

Pohled ze strany administrátora

Každý administrátor/inzerent si může přednastavenou strukturu daného e-mailu změnit (či přeložit) v rámci tradičních E-mailových šablon. Tato šablona se jmenuje Kontakt.

Obsah této šablony je v základu tento:

Do struktury a obsahu můžete plně zasahovat – k dispozici je 5 dostupných zástupců:

  • JMENO (jméno affiliate partnera),
  • AFFILID (affiliate ID partnera),
  • TELEFON (telefon z jeho partnerského účtu),
  • EMAIL (e-mail partnera)
  • a samozřejmě ZPRAVA.

Tu doporučujeme nevynechávat, protože bez ní by se odeslala prázdná zpráva bez možnosti ji obnovit či dohledat.

Předvyplněné Reply-to

V základu je e-mail partnera uvedený jako tzv. reply-to v hlavičce e-mailu, takže administrátor/správce může klasicky „odpovědět“ na danou zprávu pomocí Odpovědět ve svém e-mailovém nástroji.

Zprávy se neukládají do administrace

Upozorňujeme, že zprávy od partnerů k inzerentovi neukládáme ani na jedné straně – neboli se hned po odeslání formuláře pošlou jako e-mail správci (potažmo zakladateli daného AffilBoxu, pokud není uvedený e-mail affiliate manažera, či administrátor).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *