Nejlepší marketingové podcasty, které se vyplatí poslouchat

Datum přidání08. 12. 2021
AutorJaroslav Janíček
Nejlepší marketingové podcasty, které se vyplatí poslouchat

Protože vzdělání není nikdy dost, rozhodli jsme se dát dohromady zajímavé české ale i zahraniční podcasty o marketingu, které se vyplatí poslouchat. 

Podcasty dělíme do dvou kategorií podle zaměření a samozřejmě začneme affilem 🙂

Podcasty o affiliate marketingu

1) AffilBox Podcast

Pozor reklama 🙂 Nemůžeme si neudělat reklamu na náš AffilBox Podcast, který pravidelně každých 14 dní vydáváme s Ondrou. V Podcastu sdílíme naše know-how a zveme si i zajímavé hosty z české a slovenské affiliate sféry.

2) Authority Hacker Podcast (ENG)

Za nás asi nejlepší zahraniční podcast, co se affiliate marketingu týče. Podcast je dělaný stejnou formou, jako náš podcast (ano, inspirovali jsme se zde), kde autoři projektu spolu diskutují o všemožných tématech. V podcastu nechybí i zajímaví hosté z oboru a inspirace na nové niche. Rozhodně doporučuji poslouchat a zabrousit i do starších epizod. 

3) Niche Pursuit Podcast (ENG)

Affiliate podcast zaměřený hodně na inspiraci a pomoc začátečníkům. V každém díle je nějaký zajímavý host, který buduje svoje podnikání skrze affiliate marketing. Za nás velmi inspirativní a odpočinkový podcast, který doporučujeme hlavně affiliate partnerům. 

Podcasty obecně o marketingu

1) Na volné noze podcast

Pokud znáte web Na volné noze, tak asi víte, že je zaměřený na freelancing v online světě. V Podobném duchu je vedený i podcast, který přináší informace o tom, jak fungovat na volné noze. Za nás vhodný pro všechny affiliate partnery.

2) Včeliště podcast

Podcast agentury Včeliště s krásným názvem Kafe a marketing je plný zajímavých hostů, kteří mají co říct o marketingu a celkově o podnikání.

3) Oranžáda Podcast

Oranžáda podcast je z dílny agentury Besteto a podobně jako Včeliště podcast je plný zajímavých hostů.

4) Ze života e-mailu

Podcast o e-mail marketingu a všemu, co k němu patří. Autorem podcastu je aplikace SmartEmailing. Můžete si rovnou poslechnout podcast o e-mailingu v affiliate marketingu s Jardou a Ondrou.

5) Marketing Insider

Rozšiřte si malinko obzory a poslechněte si mimo jiné o tom, jak se dělá offline marketing.

6) The Digital Marketing Podcast (ENG)

V každém díle podcastu je nový host, který mluví o odvětví, ve kterém je “expert”. Zajímavé díly jsou o mindsetu a přemýšlení nad podnikáním.

Líbí se Vám náš výčet marketingových podcastů? Chybí Vám nějaký zajímavý podcast v seznamu? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem!

Další tipy na marketingové podcasty:

Adsalva – https://www.adsalva.com/prehled-nejlepsich-ceskych-podcastu-o-marketingu-a-novy-adsalva-podcast/

AffilBest – https://affilbest.cz/podcasty-o-affiliate-marketingu/

CallOnMe.cz – https://www.callonme.cz/top-10-nejlepsich-ceskych-podcastu-o-podnikani-a-marketingu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *