Nejsme provizní síť

Velmi často se nás klienti, kteří vybírají platformu pro svůj provizní program, ptají kolik máme partnerů, jaké si bereme provize a další podobné dotazy. Tyto dotazy odkazují spíše na provizní síť, tou my ovšem nejsme.

Jednoduše by se dalo říci, že provozujeme software, který vám pomůže s měřením provizí pro partnery. V reálu jsme ale více. Jsme vaše platforma, na které si můžete vybudovat partnerský program, který bude pouze váš. Vy budete mít kompletní kontrolu nad partnery, tím co dělají, jak vás propagují a kdo jsou. A tato platforma pomůže vašemu podnikání růst.

Jak je to s partnery?

Následuje většinou hned další dotaz: „Takže vy žádné partnery nemáte?“ Ne nemáme. A i kdybychom měli, propagovali by již někoho jiného. Podobně jako v provizní síti. Tam se možná dozvíte, že mají zapojeno 2.000 partnerů, ale v reálu tyto partnery „nezajímáte“.

Tito partneři propagují již jiné provizní programy z jiných oborů a nemají ani web, ani e-mailovou databázi, aby vás mohli podpořit. V takové síti jste pouze jeden ze stovek programů, které tam jsou a někteří partneři vás v té záplavě ani neobjeví.

Vždy si partnery budete muset najít a přivést sami

Ať je to již vaší značkou, zajímavostí produktu, nebo známostmi. Tak ať jste v síti, nebo si spravujete program sami, vždy nejvíce partnerů přivedete vy, nebo člověk, který se o váš affiliate program bude starat.

Abychom vám hledání partnerů ulehčili, provozujeme katalog affiliate programů AffiliateKatalog.com, do kterého jsou automaticky umístěny všechny nové kampaně vytvořené v AffilBoxu. Partneři vás tak mohou snadno nalézt a přidat se do vašeho provizního programu.

A co affiliate manažer?

Čímž otevíráme prostor pro další otázku: „No ale v provizní síti mi takového manažera přidělí“. No… nepřidělí :). Teda vlastně ano, ale bude vás stát pár desítek tisíc korun navíc. Tudíž to zvýší vaše náklady na provizní program a tato částka se přičítá k 20-30 %, které si síť účtuje z každé provize pro partnera.

Náklady se vám tak mohou pěkně rychle nasčítat.

Jak je to s cenou?

Obrovská výhoda provizního programu přes náš software je jeho cena. AffilBox lze využívat za 9.990 Kč ročně bez DPH. To je 835 Kč v přepočtu za měsíc. Neplatíte žádné další poplatky a nemáte žádné omezení co do počtu partnerů, nebo například eshopů, které vlastníte.

Všechny vaše e-shopy a webové stránky můžete propagovat v rámci jedné licence.

Naši největší zákazníci vyplácí měsíčně na provizích přes 1 000 000 Kč. A stále nám platí 835 Kč. Kdyby ten samý zákazník byl zapojen do sítě, tak by zaplatil stovky tisíc Kč provozovateli sítě.