+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Nejzajímavější provizní programy – doporučujeme

Tento příspěvek v kategorii Blog byl napsán dne autorem .

AffilBox podporuje mnoho velmi zajímavých provizních programů. Ač se nám zdá, že léto sotva skončilo, je před námi období příprav na vánoční prodeje, které bývají tím nejziskovějším obdobím roku. A zde jsou některé obzvláště pěkné provizní programy, o kterých rozhodně stojí za to vědět:

 • Vánoce alternativně? Co takhle trochu více ekologie? Bohatý sortiment praktického, ale i dárkového charakteru, zajímavou odměnu a výbornou podporu nabízí Econea.cz. Obzváště se prý vítají blogové příspěvky, recenze, i specializované ministránky. Loni měla Econea v předvánoční sezóně dobré zkušenosti se stránkami, které zobrazovaly seznamy vhodných dárků například pro konkrétní rodinné příslušníky.
 • Móda je odjakživa spojená tak nějak nejvíc se ženami. V provizním prostředí ale tahají za nitky překvapivě hodně muži. Jeden takový – Petr Baloun stojí za projektem Affilo.cz. Právě nabízí příjemnou novinku – přednastavený klon WordPressu, díky kterému snadno vytvoříte pokročilý katalog naplněný zbožím. Opět i zde platí, že Petr Baloun rád pomůže a vysvětlí vše potřebné začátečníkům. Jaké módní zboží myslíte, že se letos bude nejvíc prodávat?
 • Pokud vkládáte důvěru do kabelek nebo hodinek, nevynechejte e-shop Esoria.cz. Jsou sice relativními nováčky, ale stojí za nimi zkušený tým. A zboží vypadá opravdu lákavě.
 • Již několik let jsou stálicí také dárky pro zdraví – různé potravinové doplňky nebo přímo zdravé potraviny. To všechno naleznete v nabídce obchodu Awashopbrno.cz, který navíc nabízí také různé dárkové poukázky na masáže a spoustu dalších dárkových předmětů i zážitků. Velmi příjemná je výše provize, kterou Awashop nabízí – 15 procent.
 • Ne každý má to štěstí, že má k dispozici okamžitě dostatek peněz. Ať už se zpozdily výplaty, nebo je příčina jiná, statistiky nemilosrdně ukazují, že půjčky před vánoci jdou na dračku.  Zaslechli jsme od FerratumBank, že chystají před vánoci nový produkt, který prý úplně změní nakupování na internetu. Při jeho propagaci se chtějí opírat o affiliate partnery. Jsme napjatí, co to bude!
 • Úspěšnou vánoční sezónu vám pak pomůže určitě zakončit již tradičně velmi dobře fungující provizní program Světa zdraví. Jako každý rok ani ten příští určitě nebude výjimkou v množství žen i mužů, kteří budou chtít od Nového roku konečně zhubnout.

Který ze jmenovaných affiliate programů vám zní nejlíp? Nebo pro nás máte ještě nějaký další skvělý tip? Dejte nám vědět!4 komentáře: “Nejzajímavější provizní programy – doporučujeme”

 1. Lucie napsal:

  Dobrý den,

  prosím o odkaz na affiliate program Awashop.cz. Bohužel nemohu nikde najít 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *