+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Nový design AffilBoxu vs. starý design

Tento příspěvek v kategorii Blog byl napsán dne autorem .

AffilBox prošel kompletním redesignem. Neuvěřitelně nás těší, že se změna nese na vlně pozitivních ohlasů. Několik affiliate programů již spokojeně běží v novém designu a každý den přibývají další.

Základní schéma jsme zachovali. Aplikace je nyní ale výrazně rychlejší a díky elegantnímu a čistému designu je prostředí mnohem přehlednější. Pro porovnání přinášíme několik ukázek, o kolik nový AffilBox zkrásněl.

Rychlost aplikace

Jednou z nejdůležitějších změn je jednoznačně rychlost nového AffilBoxu.  

Rychlost zaznamenáte už při běžné práci s aplikací. Oceníte ji ale také při zpracovávání větších exportů apod. Věříme, že budete příjemně překvapeni. 

Z rychlosti jsou ostatně nadšeni i affiliate manažeři, které jsme oslovili v rámci testování nové verze AffilBoxu. 

Celý článek je dispozici zde – https://www.affilbox.cz/jak-se-libi-novy-affilbox/

Responzivní design

Přihlásit se do staré verze AffilBoxu na mobilu byl tak trošku oříšek. Natož si pak vytvořit novou registraci. To už byla teprve zkouška vaší trpělivosti. 🙂 

S novým AffilBoxem ale přichází i responzivní design. To znamená, že nyní se můžete v rozhraní AffilBoxu pohodlně pohybovat i na vašem mobilní zařízení.

Přihlášení z telefonu nebo vytvoření nové registrace je rázem hračka. Vaše kampaně můžete snadno spravovat a sledovat i na cestách. Už nejste omezeni prací pouze na notebooku nebo PC. Vše je intuitivní a přehledné. 

Přihlášení

Přihlašovací stránka je to první, co uvidí váš partner. Chtěli jsme, abyste měli možnost si vaše přihlašovací stránky vyladit do posledního detailu. Proto si v novém AffilBoxu můžete vše nastavit k obrazu svému. 

Krásnou inspirací jsou affiliate programy firmy Alkohol.cz nebo Econea.cz

Pokud bychom porovnali přihlašovací stránky nové a staré verze AffilBoxu je rozdíl vidět na první pohled. 

Nástěnka

Samotná nástěnka si také prošla změnou. Moderní a čistý design určitě přidal na přehlednosti úvodní stránky.

Stará verze AffilBoxu nepůsobila zdaleka tak moderně a přehledně jako nová verze. Na první pohled jste ani neměli přehled o tom co se ve vašem provizním programu děje.

Seznam uživatelů 

Seznam uživatelů byl zobrazen v klasickém seznamu pod sebou. Ikony pro editaci uživatele byly trošku nešikovně umístěny vždy na konci řádku. Stačila chvilka nepozornosti a ukliknutí bylo na světě. 

Pro přehlednější zobrazení uživatelů jsme v novém prostředí zvolili dlaždicové uspořádání. 

Pomocí praktického filtru si také můžete velmi snadno najít konkrétního partnera, nebo například všechny partnery, kteří byli aktivní/neaktivní za posledních 30 dní. 

Vaši pozornost určitě upoutá i drobný detail v levém rohu u každého uživatele. Buď bude tento trojúhelníček zelený (aktivní uživatel) nebo červený (neaktivní uživatel).

Fakturace 

Fakturaci se také dostalo elegantnějšího kabátku oproti starší verzi.

Zde jsme ponechali uspořádání do klasického seznamu. K editaci fakturací se prokliknete pomocí ikony tří teček na konci řádku. Vše tak působí upravenějším dojmem. 

Ve starém rozhraní AffilBoxu byli tlačítka pro editaci i v tomto případě vyskládaná na konci řádku. Snadno tak mohlo dojít ke zbytečnému ukliknutí.

Reklamní kampaně 

Velkou změnou si prošla také záložka Reklamní kampaně. 

Stejně jako v seznamu uživatelů jsme zvolili dlaždicové uspořádání pro lepší přehlednost.

V levém horním rohu jsme opět přidali drobný detail zeleného, nebo červeného trojúhelníčku, který vám ihned prozradí, zda je kampaň aktivní, nebo ne. 

Kampaně ve starém AffilBoxu byly seřazeny v seznamu pod sebou což mohlo ubírat na přehlednosti. 

Statistiky 

Statistiky ve starém AffilBoxu odváděli skvělou práci o tom není pochyb. 

Nyní ale Statistiky dostaly nový kabátek a pracuje se s nimi jedna radost. Díky zrychlení aplikace na nic nečekáte a všechny důležité údaje vidíte hned a bez dlouhého načítání. 

Nový jemný design je samozřejmostí. 

Nastavení

Úpravou prošla samozřejmě i celá sekce Nastavení. I v tomto případě je zachovaný jednotný elegantní design aplikace. Vše si přehledně nastavíte na jednom místě a ušetříte spoustu času.

Pluginy 

Ve staré verzi AffilBoxu byly pluginy setřízené pod sebou v klasickém seznamu. Pokud jste nějaký hledali museli jste zdlouhavě scrollovat dolů. 

Nové dlaždicové uspořádání pluginů je pro uživatele přehlednější. Aktivované pluginy vidíte hned na první pohled a zároveň máte přehled o dalších pluginech, které si můžete aktivovat. 

Pokud nevíte co který plugin má na starost, stačí si najet kurzorem na ikonku i hned za názvem pluginu. Následně se vám zobrazí jeho stručný popis.

GDPR 

Opomenout jsme nemohli ani záložku GDPR. Právním záležitostem se asi většina z nás vyhýbá obloukem a s radostí je přenecháváme na právnících. Nový design jsme ale aplikovali i této záložce.

Oproti staré verzi AffilBoxu by se vám nyní vše mělo nastavovat mnohem snadněji. 

Je něco co se vám na nové verzi AffilBoxu líbí a jak se vám s novým designem pracuje? Napište nám. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu. 

A pokud si nebudete v novém AffilBoxu vědět rady, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a vše vám vysvětlíme! 🙂 2 komentáře: “Nový design AffilBoxu vs. starý design”

  1. V. M. napsal:

    Velky posun, ktery to roky chtelo – jeste dopilovat filtraci banneru a jsem spoko.

  2. Ondřej Martinek napsal:

    Nebojte V. M., také jsou v plánu a ve frontě. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *