Nový design AffilBoxu vs. starý design

Datum přidání26. 11. 2019
AutorPetra Novotná
Nový design AffilBoxu vs. starý design

AffilBox prošel kompletním redesignem. Neuvěřitelně nás těší, že se změna nese na vlně pozitivních ohlasů. Několik affiliate programů již spokojeně běží v novém designu a každý den přibývají další.

Základní schéma jsme zachovali. Aplikace je nyní ale výrazně rychlejší a díky elegantnímu a čistému designu je prostředí mnohem přehlednější. Pro porovnání přinášíme několik ukázek, o kolik nový AffilBox zkrásněl.

Rychlost aplikace

Jednou z nejdůležitějších změn je jednoznačně rychlost nového AffilBoxu.  

Rychlost zaznamenáte už při běžné práci s aplikací. Oceníte ji ale také při zpracovávání větších exportů apod. Věříme, že budete příjemně překvapeni. 

Z rychlosti jsou ostatně nadšeni i affiliate manažeři, které jsme oslovili v rámci testování nové verze AffilBoxu. 

Celý článek je dispozici zde – https://www.affilbox.cz/jak-se-libi-novy-affilbox/

Responzivní design

Přihlásit se do staré verze AffilBoxu na mobilu byl tak trošku oříšek. Natož si pak vytvořit novou registraci. To už byla teprve zkouška vaší trpělivosti. 🙂 

S novým AffilBoxem ale přichází i responzivní design. To znamená, že nyní se můžete v rozhraní AffilBoxu pohodlně pohybovat i na vašem mobilní zařízení.

Přihlášení z telefonu nebo vytvoření nové registrace je rázem hračka. Vaše kampaně můžete snadno spravovat a sledovat i na cestách. Už nejste omezeni prací pouze na notebooku nebo PC. Vše je intuitivní a přehledné. 

Přihlášení

Přihlašovací stránka je to první, co uvidí váš partner. Chtěli jsme, abyste měli možnost si vaše přihlašovací stránky vyladit do posledního detailu. Proto si v novém AffilBoxu můžete vše nastavit k obrazu svému. 

Krásnou inspirací jsou affiliate programy firmy Alkohol.cz nebo Econea.cz

Pokud bychom porovnali přihlašovací stránky nové a staré verze AffilBoxu je rozdíl vidět na první pohled. 

Nástěnka

Samotná nástěnka si také prošla změnou. Moderní a čistý design určitě přidal na přehlednosti úvodní stránky.

Stará verze AffilBoxu nepůsobila zdaleka tak moderně a přehledně jako nová verze. Na první pohled jste ani neměli přehled o tom co se ve vašem provizním programu děje.

Seznam uživatelů 

Seznam uživatelů byl zobrazen v klasickém seznamu pod sebou. Ikony pro editaci uživatele byly trošku nešikovně umístěny vždy na konci řádku. Stačila chvilka nepozornosti a ukliknutí bylo na světě. 

Pro přehlednější zobrazení uživatelů jsme v novém prostředí zvolili dlaždicové uspořádání. 

Pomocí praktického filtru si také můžete velmi snadno najít konkrétního partnera, nebo například všechny partnery, kteří byli aktivní/neaktivní za posledních 30 dní. 

Vaši pozornost určitě upoutá i drobný detail v levém rohu u každého uživatele. Buď bude tento trojúhelníček zelený (aktivní uživatel) nebo červený (neaktivní uživatel).

Fakturace 

Fakturaci se také dostalo elegantnějšího kabátku oproti starší verzi.

Zde jsme ponechali uspořádání do klasického seznamu. K editaci fakturací se prokliknete pomocí ikony tří teček na konci řádku. Vše tak působí upravenějším dojmem. 

Ve starém rozhraní AffilBoxu byli tlačítka pro editaci i v tomto případě vyskládaná na konci řádku. Snadno tak mohlo dojít ke zbytečnému ukliknutí.

Reklamní kampaně 

Velkou změnou si prošla také záložka Reklamní kampaně. 

Stejně jako v seznamu uživatelů jsme zvolili dlaždicové uspořádání pro lepší přehlednost.

V levém horním rohu jsme opět přidali drobný detail zeleného, nebo červeného trojúhelníčku, který vám ihned prozradí, zda je kampaň aktivní, nebo ne. 

Kampaně ve starém AffilBoxu byly seřazeny v seznamu pod sebou což mohlo ubírat na přehlednosti. 

Statistiky 

Statistiky ve starém AffilBoxu odváděli skvělou práci o tom není pochyb. 

Nyní ale Statistiky dostaly nový kabátek a pracuje se s nimi jedna radost. Díky zrychlení aplikace na nic nečekáte a všechny důležité údaje vidíte hned a bez dlouhého načítání. 

Nový jemný design je samozřejmostí. 

Nastavení

Úpravou prošla samozřejmě i celá sekce Nastavení. I v tomto případě je zachovaný jednotný elegantní design aplikace. Vše si přehledně nastavíte na jednom místě a ušetříte spoustu času.

Pluginy 

Ve staré verzi AffilBoxu byly pluginy setřízené pod sebou v klasickém seznamu. Pokud jste nějaký hledali museli jste zdlouhavě scrollovat dolů. 

Nové dlaždicové uspořádání pluginů je pro uživatele přehlednější. Aktivované pluginy vidíte hned na první pohled a zároveň máte přehled o dalších pluginech, které si můžete aktivovat. 

Pokud nevíte co který plugin má na starost, stačí si najet kurzorem na ikonku i hned za názvem pluginu. Následně se vám zobrazí jeho stručný popis.

GDPR 

Opomenout jsme nemohli ani záložku GDPR. Právním záležitostem se asi většina z nás vyhýbá obloukem a s radostí je přenecháváme na právnících. Nový design jsme ale aplikovali i této záložce.

Oproti staré verzi AffilBoxu by se vám nyní vše mělo nastavovat mnohem snadněji. 

Je něco co se vám na nové verzi AffilBoxu líbí a jak se vám s novým designem pracuje? Napište nám. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu. 

A pokud si nebudete v novém AffilBoxu vědět rady, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a vše vám vysvětlíme! 🙂 

Komentáře (2)

V. M. 23. 12. 2019

Velky posun, ktery to roky chtelo – jeste dopilovat filtraci banneru a jsem spoko.

Ondřej Martinek 10. 01. 2020

Nebojte V. M., také jsou v plánu a ve frontě. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *