Obchodní podmínky pro provizní program

Datum přidání19. 01. 2019
AutorMário Roženský
Obchodní podmínky pro provizní program

Ve spolupráci s právní kanceláří Pavla Kropáčka jsme pro vás připravili obchodní podmínky, které můžete použít u svého provizního programu.

Vzorové affiliate podmínky

V minulosti jsme nabízeli vzorové obchodní podmínky za 990 Kč. Tyto podmínky byly ovšem již dva roky staré a za tu dobu se změnila řada zákonů (např. vznikl Nový občanský zákoník) a také jsme v průběhu času řešili řadu situací, na které je dobré myslet již v obchodních podmínkách. Rozhodli jsme se připravit podmínky nové.

Jsou vždy potřeba

Některé affiliate programy obchodní podmínky nemají a následně řeší spory, či zapeklité situace zbrkle a jak se jim to zrovna hodí. Nejen, že tím poškodí partnery, ale ti následně o nich roznáší nemilé zprávy po diskuzních fórech a dalších místech. Tomuto se dá předejít právě kvalitními obchodními podmínkami, kde jsou všechny tyto vztahy ošetřeny. Je přesně definováno, co partner může a jaké formy spolupráce jsou povoleny.

Připravili jsme pro vás vzor ke stažení

Oslovili jsme právní kancelář a ti pro nás přichystali kompletně nové obchodní podmínky pro váš provizní program, které jsou aktuální, právně korektní a řeší ty nejčastější situace, které ve vašem affiliate programu mohou nastat.

I s komentářem od právníka

Také v nich naleznete komentáře od právníka – pro lepší orientaci a úpravy.

Nastavení obchodních podmínek

Obchodní podmínky si ve svém AffilBoxu nahrajete snadno v levém menu – Nastavení – Nastavení aplikace.

V Globálních předvolbách pak naleznete políčko Obchodní podmínky.

Zde si pak můžete vybrat ze dvou způsobů vyplnění obchodních podmínek:

Odkaz na obchodní podmínky

Pokud máte vaše obchodní podmínky pro affiliate program již nahrané na vašich stránkách, vyberte z nabídky Odkaz na obchodní podmínky. Do prázdného políčka vložit URL adresu stránky s podmínkami. Pak stačí už jen uložit změny kliknutím na tlačítko Potvrdit v pravém dolním rohu.

Obchodní podmínky v aplikaci

Chcete-li, aby byly obchodní podmínky přímo součástí vaší licence, můžete si je vytvořit přímo v AffilBoxu. Vyberte možnost Obchodní podmínky přímo v aplikaci. Zobrazí se vám textové pole, kde si můžete vyplnit vaše podmínky.

Textové pole si můžete zvětšit na celou pracovní plochu pomocí poslední ikony v řadě – Na celou obrazovku.

Takto pak vypadá textové pole v režimu celé obrazovky. Využívat můžete přednastavené nadpisy, seznamy. Můžete také vkládat obrázky, nebo text zvýraznit tučně.

Jakmile budete mít vyplněno, vraťte se opět přes ikonu Na celou obrazovku do Globálních předvoleb a provedené změny potvrďte tlačítkem Potvrdit.

A máte hotovo! Obchodní podmínky máte připravené. V případě nejasností se na nás obraťte, rádi s nastavením pomůžeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *