Obchodní podmínky pro provizní program

Datum přidání19. 01. 2019
AutorMário Roženský
Obchodní podmínky pro provizní program

Ve spolupráci s právní kanceláří Pavla Kropáčka jsme pro vás připravili obchodní podmínky, které můžete použít u svého provizního programu.

Vzorové affiliate podmínky

V minulosti jsme nabízeli vzorové obchodní podmínky za 990 Kč. Tyto podmínky byly ovšem již dva roky staré a za tu dobu se změnila řada zákonů (např. vznikl Nový občanský zákoník) a také jsme v průběhu času řešili řadu situací, na které je dobré myslet již v obchodních podmínkách. Rozhodli jsme se připravit podmínky nové.

Jsou vždy potřeba

Některé affiliate programy obchodní podmínky nemají a následně řeší spory, či zapeklité situace zbrkle a jak se jim to zrovna hodí. Nejen, že tím poškodí partnery, ale ti následně o nich roznáší nemilé zprávy po diskuzních fórech a dalších místech. Tomuto se dá předejít právě kvalitními obchodními podmínkami, kde jsou všechny tyto vztahy ošetřeny. Je přesně definováno, co partner může a jaké formy spolupráce jsou povoleny.

Připravili jsme pro vás vzor ke stažení

Oslovili jsme právní kancelář a ti pro nás přichystali kompletně nové obchodní podmínky pro váš provizní program, které jsou aktuální, právně korektní a řeší ty nejčastější situace, které ve vašem affiliate programu mohou nastat.

Jsou k dispozici v rámci každé licence AffilBoxu. Neboli si zaregistrujte náš Trial či placenou verzi a podmínky si můžete jednoduše stáhnout.

Nastavení obchodních podmínek

Obchodní podmínky si ve svém AffilBoxu nahrajete snadno v levém menu – Nastavení – Nastavení aplikace.

V Globálních předvolbách pak naleznete záložku Obchodní podmínky.

Chcete-li, aby byly obchodní podmínky přímo součástí vaší licence, můžete si je vytvořit přímo v AffilBoxu. Zobrazí se vám textové pole, kde si můžete vyplnit vaše podmínky.Takto pak vypadá textové pole v režimu celé obrazovky. Využívat můžete přednastavené nadpisy, seznamy. Můžete také vkládat obrázky, nebo text zvýraznit tučně.

Vložené obchodní podmínky pro partnery - affilboxu

Jakmile budete mít vyplněno, vraťte se opět přes ikonu Na celou obrazovku do Globálních předvoleb a provedené změny potvrďte tlačítkem Potvrdit.

A máte hotovo! Obchodní podmínky máte připravené. V případě nejasností se na nás obraťte, rádi s nastavením pomůžeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *