+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Obchodní podmínky pro provizní program

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Blog | Štítky: , , , | Autor: .

Ve spolupráci s právní kanceláří Pavla Kropáčka jsme pro vás připravili obchodní podmínky, které můžete použít u svého provizního programu.

Vzorové affiliate podmínky

V minulosti jsme nabízeli vzorové obchodní podmínky za 990 Kč. Tyto podmínky byly ovšem již dva roky staré a za tu dobu se změnila řada zákonů (např. vznikl Nový občanský zákoník) a také jsme v průběhu času řešili řadu situací, na které je dobré myslet již v obchodních podmínkách. Rozhodli jsme se připravit podmínky nové.

Jsou vždy potřeba

Některé affiliate programy obchodní podmínky nemají a následně řeší spory, či zapeklité situace zbrkle a jak se jim to zrovna hodí. Nejen, že tím poškodí partnery, ale ti následně o nich roznáší nemilé zprávy po diskuzních fórech a dalších místech. Tomuto se dá předejít právě kvalitními obchodními podmínkami, kde jsou všechny tyto vztahy ošetřeny. Je přesně definováno, co partner může a jaké formy spolupráce jsou povoleny.

Připravili jsme pro vás vzor ke stažení

Oslovili jsme právní kancelář a ti pro nás přichystali kompletně nové obchodní podmínky pro váš provizní program, které jsou aktuální, právně korektní a řeší ty nejčastější situace, které ve vašem affiliate programu mohou nastat. Také v nich naleznete komentáře pro lepší orientaci a úpravy.

Stáhnout obchodní podmínkyNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *