+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Postback

Postback plugin umožní vašim partnerům, aby do dokončení konverze mohli dále pracovat s hodnotami z dané konverze pomocí volání vlastní URL adresy.

Aktivace postbacků

Aktivujete jej velmi snadno. V levém menu vaší licence vyberte položku Pluginy.

Zde vyberte plugin Postback a klikněte na něj.

Jakmile dojde k aktivaci pluginu, mohou vaši partneři (ale i vy, pokud si tak přejete) využívat funkci Postback u jednotlivých reklamních kampaní.

Nastavení

V levém menu AffilBoxu klikněte na položku Reklamní kampaně. V seznamu reklamních kampaní najděte tu kampaň, u které chcete postback nastavit. V horní záložce najděte položku Postback.

Uvidíte pak takovouto nabídku:

Do políčka URL můžete vložit adresu, která se má zavolat po dokončení konverze. Můžete do ní použít zástupné symboly [TRANSAKCE_ID], [OBRAT], [PROVIZE], [MENA], [KANAL]. Díky nim pak můžete informace z objednávky dále zpracovávat a vyhodnocovat.

Jakmile vše uložíte, změní se ikonka ozubeného kolečka v přehledu kampaní u dané kampaně ze zelené na šedou.

Příklad postbacku:

http://mariorozensky.cz/_postback.php?trans=%5BTRANSAKCE_ID%5D&obrat=%5BOBRAT%5D&provize=%5BPROVIZE%5D&mena=%5BMENA%5D&kanal=%5BKANAL%5D“>http://mariorozensky.cz/_postback.php?trans=[TRANSAKCE_ID]&obrat=[OBRAT]&provize=[PROVIZE]&mena=[MENA]&kanal=[KANAL]

Tato funkce je vhodná zejména pro leadgen kampaně a leadgen projekty. Plugin je dostupný pouze pro tarif AffilBox PRO.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *