+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Registrované weby

Tento příspěvek v kategorii Návody, Technické informace byl napsán dne autorem .

Chtějí vaši partneři, aby AffilBox měřil příchod z jejich webu, aniž by na něj umístili klasické affiliate odkazy? Přesně to vám umožní funkce Registrované weby. Nastavení je opravdu snadné.

Partneři jednoduše přidají do rozhraní vašeho provizního programu název webových stránek, které vlastní. Jakmile jejich web schválíte, mohou bezpečně propagovat a být odměněni i pokud mají na stránkách jen klasické odkazy bez affiliate koncovek.

Funkce Registrované weby nikterak nevylučuje klasickou propagaci přes affiliate odkazy, je k ní alternativou.

Jak vše nastavit:

Registrované weby jsou součástí AffilBoxu PRO.

Chcete-li je aktivovat, klikněte v levém menu na položku Pluginy.

Vyberte plugin Registrované weby a aktivujte jej.

V levém menu vám nyní přibyde nová položka – Registrované weby. Klikněte na ní.

Kliknete-li na tuto položku, uvidíte tabulku, kde bude seznam s weby vašich partnerů. Pod touto tabulkou najdete místo, kde můžete vy i vaši partneři přidávat své weby. Vypadá takto:

Vyberte partnera, který daný web vlastní a do URL zadejte přesnou adresu těchto stránek. Jakmile potvrdíte, objeví se nové stránky v tabulce nahoře.

Po přidání webu je potřeba jej ještě schválit, aby vše bylo v pořádku. To provedete kliknutím na ikonku zámečku napravo od názvu webu:

Pokud je daný web schválený uvidíte napravo od něj plné zelené kolečko. Na našem obrázku je registrovaný web ještě neschválený, proto je kolečko červené s bílým středem.

Nechcete-li, aby byl některý z webů nadále mezi vašemi registrovanými weby, klikněte jednoduše na ikonku červeného kolečka napravo.

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se, rádi vám poradíme!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *