Rozšířené možnosti nastavení Obchodních podmínek

Datum přidání23. 01. 2023
AutorOla Tomsová

Aktivací pluginu s názvem Rozšířené možnosti podmínek získáte funkci nutnosti revalidace Obchodních podmínek – při každé jejich aktualizaci či úpravě si můžete znovu vyžádat jejich nové odsouhlasení všemi partnery. 

Aktivace potřebného pluginu

Pokud máte Obchodní podmínky v naší aplikaci, pak ve správě AffilBoxu v levém menu klikněte na volbu „Pluginy“ a aktivujte kartu „Rozšířené možnosti podmínek“. 

Na tomto místě vždy uvidíte seznam partnerů a u nich info o schválení podmínek:

Vynulovat schválení podmínek

Vyžádání nových souhlasů

V pravém horním rohu vidíte tlačítko „Vynulovat schválení podmínek“ – toto použijete právě v případě, že jste Obchodní podmínky aktualizovali a potřebujete jejich nové schválení partnerů. 

Při jejich dalším přihlášení do vašeho programu si tak aplikace vždy vyžádá jejich aktuální odsouhlasení klasickým způsobem. 

Partnerům se při přihlášení zobrazí úvodní stránka s detailem Obchodních podmínek, kde je dole na konci tlačítko k potvrzení “Souhlasím s obchodními podmínkami”.

Stačí je zaškrtnutím checkboxu potvrdit, a je hotovo!

Nezapomeňte, že o každé aktualizaci obchodních podmínek není od věci partnery informovat, spolu s informací o nutnosti nového schválení při dalším přihlášení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *