+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Schvalování partnerů

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nápověda, Návody | Štítky: , | Autor: .

Chcete mít přehled o partnerech, kteří budou propagovat váš produkt? Chcete se vyhnout tomu, aby jej propagovali někteří partneři, s kterými nemáte dobré zkušenosti? Využijte možnost  schvalování partnerů.

Po registraci nového partnera se pak do vačí schránky odešle notifikační e-mail a bude na vás, zda se rozhodnete daného partnera schválit nebo ne. Vlastní schvalování se provádí v rámci aplikace v záložce „Seznam uživatelů“, kde jako admin máte možnost partnery schvalovat.

Možnost nastavit schvalování partnerů nalezneme v záložce „Nastavení aplikace“ v menu „Nastavení“ a zde v prvním bloku „Globální předvolby“ .

Zde máme možnost dvě možnosti:

Ruční – takto bude nastaveno ruční schvalování, kdy je třeba každého partnera potvrdit, jinak nebude mít možnost se přihlásit do aplikace Affilbox. Nebude tak mít ani přístup k propagačním materiálům, affiliate odkazu a nebude tedy moci propagovat váš produkt. O tom, jak schválit partnera, se dočtete níže.

Automatické – tato volba automatizuje proces schvalování, každý registrovaný partner nastaven automaticky jako schválený a má okamžitě možnost propagovat váš produkt. Vy pouze dostanete informační e-mail, že se někdo registroval a tím je schválení hotové.

Ruční schválení partnera

Pokud máme nastavené v předchozím bodě „ruční“ schvalování, je třeba každého nového partnera schválit. Tento krok je velice jednoduchý. Je třeba být v aplikaci AffilBox přihlášen jako administrátor účtu a na záložce „Seznam uživatelů“ nalézt partnera, který se registroval jako poslední. V horním rohu rozklikneme tři tečky a zvolíme „Povolit“.

Tím je uživatel povolen a má možnost se přihlásit do aplikace.

Kdyby bylo v rámci schvalování partnerů cokoliv nejasného, neváhejte nás na podpoře kontaktovat a rádi se vším poradíme! 🙂Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *