+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Co nového v AffilBoxu pro vás (prosinec 2015)

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Blog, Novinky | Štítky: , , | Autor: .

V uplynulých měsících jsme toho pro vás v Affilboxu připravili mnoho.

Rádi vám naše novinky představíme – začneme samotným AffilBoxem:

1. Nápověda – přidali jsme do každé sekce  AffilBoxu do pravého horního růžku ikonku s otazníkem. Klikněte na ní. Uvidíte nápovědu – krátce shrnutou do textové podoby a níže pak celé video, které jsme pro vás uvolnili z Affiliate Academy.

2. Nová verze WordPress pluginu – ve spolupráci s Firmou 2.0 jsme aktualizovali WordPress plugin. Nyní umožňuje i pro slovenské vlastníky AffilBoxu automatické počítání procentuální odměny pro partnery. Navíc obsahuje parametr Měna, takže jej můžete snadno použít v kombinaci s Pluginem Měna v AffilBoxu. Každý partner tak může mít ve svém rozhraní jinou měnu a i vám je umožněno odměňovat za objednávky uskutečněné v různých měnách.

3. Fakturace – aby se vám ve Fakturaci lépe pracovalo, přidali jsme tyto novinky do výpisu faktur:

  • přibyl sloupec s AffilID partnera
  • variabilní symbol faktury
  • vyhledávání – ikonka lupy. Můžete si zvolit z nabídky vyhledávání podle AffilID, variabilního symbolu nebo příjemce

4. Zrychlujeme podporu -zrychlili jsme také některé procesy, které vás případně mohou zachránit, uděláte-li omylem něco špatně (nahrajete-li omylem nesprávnou fakturu, potřebujete-li smazat některé konverze a podobně) – jejich oprava je sice z bezpečnostních důvodů stále možná jen u nás, ale naše podpora má nyní možnost opravit situaci během chviličky.

Napsali jsme pro inspiraci a vyšší efektivitu vašeho affiliate programu:

Pro nováčky jsme na podzim uspořádali webinář AffilBox v praxi.

A protože je Affiliate stále ještě mladý obor, snažíme se i o předání co nejvíce informací, které jsme za léta praxe získali. Jednou čtvrtletně pořádáme Affiliate školení pro obchodníky, které má opravdu velký úspěch. Od dubna 2014 jsme uspořádali již 8 školení, kterým prošlo 47 spokojených účstníků. Školení probíhá v přátelské atmosféře a „polopatisticky“ vysvětluje, jak se v affiliate marketingu orientovat. Každý si odnese to, pro co si přišel. V závěru se věnujeme i provizním programům účastníků, kteří je již mají, a to je velmi inspirativní pro všechny zúčastněné!

Myslíme na vás. Přejeme vám úspěšnou vánoční sezónu i povánoční výprodej a těšíme a na spolupráci v roce 2016!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *