+420 778 443 348 (po-pá 9-15h)

Lednové novinky

Tento příspěvek v kategorii Blog, Novinky byl napsán dne autorem .

Do nového roku vám přejeme mnoho úspěchů, a abychom vám k tomu dopomohli, připravili jsme opět několik příjemných novinek – podívejte se na ně:

Zrychlená fakturace – tato novinka šetří čas správcům provizních programů. Pokud máte schéma kampaní a odměn jednoduché, využijte nové ikonky u žádostí o fakturační podklady. Je to ikonka zeleného kolečka napravo:

Kliknutím na tuto ikonku změníte u tohoto partnera všechny schválené konverze na vyfakturované. Jemu přijde e-mail s informací, že má vystavit fakturu.

Automatické fakturace – chcete-li ušetřit ještě více času, není nic snazšího, než si nastavit automatickou fakturaci. V levém menu vašeho provizního programu vyberte položku Nastavení – Nastavení aplikace. Zhruba uprostřed stránky najdete položku Fakturace pro partnery.

Z nabídky u ní vyberte Automaticky vystavit na – a společnost, na kterou se mají fakturační podklady vytvářet. Díky tomu, kdykoliv váš partner zažádá o nové fakturační podklady, automaticky se mu samy schválí a on může rovnou přidat svojí fakturu.

 

Možnost upravit banner – nahráli jste banner, ale grafik v něm zanechal překlep? Nevadí, díky nové ikonce můžete nyní jeden obrázek operativně rychle vyměnit za jiný.

Je potřeba dodržet stejné rozměry a formát obrázku, protože tento banner už možná mají někteří vaši partneři u sebe na webu. Určitě by nebylo pěkné, aby se jim tam najednou zobrazil mnohem menší nebo naopak větší obrázek.

Změnili jsme ikonky koleček – věděli jste, že 9% mužů v populaci je barvoslepých? Je to opravdu hodně a tak jsme nakonec udělali ještě drobnou změnu v Seznamu uživatelů a také u Registrovaných webů. Kolečko červené – zakázaný web/uživatel bude nadále červené s bílým prostředkem. Ale kolečko zelené, indikující povoleného partnera nebo web, je nyní s plnou výplní, aby se od červeného dobře odlišilo.

Vypadá to tedy nyní takto:

Doufám, že pro vás tyto novinky přinesou ulehčení práce. Máte-li jakýkoliv dotaz, ozvěte se, rádi poradíme!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *