Letní novinky v roce 2016

Datum přidání23. 08. 2016
AutorKateřina Střelcová

Přichystali jsme vám parádní novinky pro partnery i vlastníky provizních programů.

AffilBox je větší

Určitě jste nepřehlédli změnu designu – AffilBox jsme pěkně roztáhli, abyste viděli co nejvíce informací na jeden pohled. Tuto změnu patrně nejvíce uvítáte u různých tabulek, například ve statistikách, reportech, v seznamu uživatelů a podobně.

Okamžitě vidíte, jak se daří a co funguje

Pro partnery i vlastníky provizního programu jsme připravili hned na nástěnce rychlé shrnutí toho nejpodstatnějšího – formou grafu i tabulky. Na první pohled uvidíte, jak si vedou vaše kampaně a partneři. Jedním klikem změníte úroveň detailu – chcete-li vidět dnešní den, uplynulý týden nebo předchozích třicet dní. Stačí kliknout na název kampaně v tabulce a uvidíte k ní podrobné statistiky.

Ukázka základních statistik

Kudy chodí nejvíc návštěvníků?

Další novinku – reporty konverzí, prokliků a kanálů najdete v levém menu v položce Statistiky.

Uvidíte zde přehled všech prokliků včetně toho, odkud pocházejí. Okmažitě víte, kde vás partneři propagují.

Jste-li partnerem, zlepšíte tak snadno propagaci – pokud ještě neznáte, určitě vyzkoušejte propagační kanál. Díky němu snadno zjistíte, která forma propagace je ta nejlepší. Máte-li více míst, která obsahují propagační odkaz (například Facebook, e-mail, webové stránky), nyní přesně uvidíte, které odkazy v poslední době fungují nejlépe.

Samozřejmostí je možnost stáhnout si přehled kliků, konverzí i kanálů do CSV nebo XLS souboru k další práci s těmito daty, například v Excelu.

Ukázka reportu kanálů

Je nás 2000!

Ve chvíli vydání tohoto článku si AffilBox registruje 2000. zákazník.

To je už pěkně vysoké číslo,že? O affiliate se v Česku i na Slovensku ví stále více. Děkujeme všem, kteří s námi celou dobu byli a těšíme se na ty, kteří se k nám přidají!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *