+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Listopadové novinky v AffilBoxu

Tento příspěvek v kategorii Novinky byl napsán dne autorem .

V uplynulých týdnech jsme pro vás připravili opět několik nových úprav. Kterých jste si už všimli a které jsou pro vás úplnou novinkou?

  • Pamatujeme si datumy v reportech. Tato drobnost kazila příjemnou práci v rozhraní AffilBoxu. Nepamatoval si totiž, pokud jste nastavili určité datum jako filtr reportů. Nastavíte-li tedy nyní například, že chcete vidět v Reportu konverzí výsledky od začátku do konce dubna letošního roku, zobrazí se vám tento časový filtr i u Reportu prokliků nebo Reportu kanálů.
  • Můžete mazat faktury od partnerů. Tato možnost je tu samozřejmě jen pro administrátory. Doposud jste museli poprosit naší podporu, aby vám špatně vystavenou fakturu smazala a mohli jste tak nahrát do rozhraní tu správnou. Nyní si fakturu sami snadno smažete díky ikonce červeného kolečka u vaší fakturace.

  • V Reportu konverzí jsme vám přidali efekt při přejetí myší na affil ID partnera. Ten vám ukáže důležité informace o tomto partnerovi.

  • Reportu prokliků se nově prokliknete v sloupci Referer přímo do stránky, odkud byl klik proveden. Ta se vám v zápětí otevře v novém panelu vašeho prohlížeče.
  • Ukážeme vám celkový počet položek v jakémkoliv reportu. Je to číslo, které ukazuje sumu všech položek, i když vám jsou na více stránkách. Najdete jej v levém dolním rohu:
  • Změny ve schvalování uživatelů a Registrovaných webů (funkce Registrované weby je součástí AffilBoxu PRO). Sjednotili jsme ikonky pro schvalování, v obou případech nyní uvidíte před uživatelem nebo webem ikonku barevného kroužku. Má-li červenou barvu, znamená to, že je uživatel neschválený – nemůže se tedy dostat do vašeho provizního programu. V případě webu to znamená, že uživatel musí pro propagaci použít klasický affiliate odkaz, jinak mu nebudou kliky a konverze zaznamenávány. Pokud je u uživatele nebo webu zelené kolečko, je schválený. Povolit nebo naopak zakázat můžete uživatele nebo web kliknutím na ikonku zámečku napravo.

Věříme, že vám vaše novinky pomohu v příjemnější práci s AffilBoxem. Máte-li jakékoliv dotazy, rádi vám na ně odpovíme!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *