Listopadové novinky v AffilBoxu

Datum přidání29. 11. 2017
AutorKateřina Střelcová

V uplynulých týdnech jsme pro vás připravili opět několik nových úprav. Kterých jste si už všimli a které jsou pro vás úplnou novinkou?

Pamatování nastavených dat v reportech statistik

Pamatujeme si datumy v reportech. Tato drobnost kazila příjemnou práci v rozhraní AffilBoxu. Nepamatoval si totiž, pokud jste nastavili určité datum jako filtr reportů.

Nastavíte-li tedy nyní například, že chcete vidět v Reportu konverzí výsledky od začátku do konce dubna letošního roku, zobrazí se vám tento časový filtr i u Reportu prokliků nebo Reportu kanálů.

Možnost mazat faktury od partnerů

Můžete mazat faktury od partnerů. Tato možnost je tu samozřejmě jen pro administrátory. Doposud jste museli poprosit naší podporu, aby vám špatně vystavenou fakturu smazala a mohli jste tak nahrát do rozhraní tu správnou. Nyní si fakturu sami snadno smažete díky ikonce červeného kolečka u vaší fakturace.

Rychlý náhled detailu partnerů

V Reportu konverzí jsme vám přidali efekt při přejetí myší na affil ID partnera. Ten vám ukáže důležité informace o tomto partnerovi.

Rychlý přístup na referer prokliku

Reportu prokliků se nově prokliknete v sloupci Referer přímo do stránky, odkud byl klik proveden. Ta se vám v zápětí otevře v novém panelu vašeho prohlížeče.

Viditelný počet položek v reportech

Ukážeme vám celkový počet položek v jakémkoliv reportu. Je to číslo, které ukazuje sumu všech položek, i když vám jsou na více stránkách. Najdete jej v levém dolním rohu:

Schvalování uživatelů v Registrovaných webech

Změny ve schvalování uživatelů a Registrovaných webů (funkce Registrované weby je součástí AffilBoxu PRO). Sjednotili jsme ikonky pro schvalování, v obou případech nyní uvidíte před uživatelem nebo webem symbol barevného růžku.

Má-li červenou barvu, znamená to, že je uživatel neschválený – nemůže se tedy dostat do vašeho provizního programu. V případě webu to znamená, že uživatel musí pro propagaci použít klasický affiliate odkaz, jinak mu nebudou kliky a konverze zaznamenávány.

Pokud je u uživatele nebo webu zelené kolečko, je schválený. Povolit nebo naopak zakázat můžete uživatele nebo web kliknutím na ikonku zámečku napravo.

Věříme, že vám vaše novinky pomohu v příjemnější práci s AffilBoxem. Máte-li jakékoliv dotazy, rádi vám na ně odpovíme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *