+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)

Novinky v AffilBoxu v září 2017

Tento příspěvek v kategorii Novinky byl napsán dne autorem .

Na začátku školního roku jsme se velmi činili. Minulý týden jsme vypustili do světa Bonusy pro partnery. Tahle skvělá novinka umožná vytvoření neomezeného množství pravidel pro odměňování vašich partnerů. Kromě toho jsme ale zapracovali i na dalších důležitých funkcích:

  • Přidali jsme Obrat v exportu konverzí. Když si nyní budete připravovat podklady pro vyhodnocení úspěšnosti vašeho programu, uvidíte na první pohled, jaký obrat vám vaši affiliate partneři přivedli. Najdete jej v levém menu – Statistiky, podpoložky Statistiky a Report konverzí v exportech do CSV i XLS.
  • Překlady do slovenštiny, angličtiny i němčiny. V poslední době jsme přidávali mnoho novinek. Aby byl Affilbox použitelný kompletně i v dalších jazykových mutacích, přeložili jsme pečlivě i všechny novinky. Nyní tedy o nic nepřijde ani anglicky, slovensky nebo německy mluvící správce nebo partner provizního programu. (Rádi mu poradíme, naše podpora německy i anglicky mluví 😉
  • Změna u obnovení hesla. Nyní vás aplikace po žádosti o nové heslo přesměruje automaticky hned na přihlašovací stránku. Je to drobnost, ale šetří čas.
  • Hyperlinky do registrovaných webů. Registrované weby jsou naše skrytá funkcionalita. Aktivujeme jí do licence jen na základě žádosti vlastníka. Co umí? Pokud nám prozradíte, který z partnerů je vlastníkem které domény, poznáme, pokud od něho přijde nový zákazník. Tento partner na tomto webu nemusí používat klasický affiliate odkaz, stačí obyčejný. V seznamu registrovaných webů jsme přidali hyperlinky do názvů jednotlivých domén vašich partnerů. Jedním klikem se tak můžete podívat na jejich stránky, není třeba nic kopírovat.

Pracujeme na dalších novinkách, a máme jich v přípravě opět pěknou hromádku. Kdyby vás cokoliv zaujalo, dejte nm vědětm rádi poradíme!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *