Novinky v AffilBoxu v září 2017

Datum přidání03. 10. 2017
AutorKateřina Střelcová

Na začátku školního roku jsme se velmi činili. Minulý týden jsme vypustili do světa Bonusy pro partnery. Tahle skvělá novinka umožní vytvoření neomezeného množství pravidel pro odměňování vašich partnerů. Kromě toho jsme ale zapracovali i na dalších důležitých funkcích:

Obrat v exportu konverzí

Přidali jsme Obrat v exportu konverzí. Když si nyní budete připravovat podklady pro vyhodnocení úspěšnosti vašeho programu, uvidíte na první pohled, jaký obrat vám vaši affiliate partneři přivedli. Najdete jej v levém menu – Statistiky, podpoložky Statistiky a Report konverzí v exportech do CSV i XLS.

Překlady aplikace do slovenštiny, angličtiny i němčiny

V poslední době jsme přidávali mnoho novinek. Aby byl Affilbox použitelný kompletně i v dalších jazykových mutacích, přeložili jsme pečlivě i všechny novinky. Nyní tedy o nic nepřijde ani anglicky, slovensky nebo německy mluvící správce nebo partner provizního programu. (Rádi mu poradíme, naše podpora německy i anglicky mluví 😉

Změna u obnovení hesla

Nyní vás aplikace po žádosti o nové heslo přesměruje automaticky hned na přihlašovací stránku. Je to drobnost, ale šetří čas.

Hyperlinky v Registrovaných webech

Registrované weby jsou naše skrytá funkcionalita. Aktivujeme jí do licence jen na základě žádosti vlastníka. Co umí? Pokud nám prozradíte, který z partnerů je vlastníkem které domény, poznáme, pokud od něho přijde nový zákazník. Tento partner na tomto webu nemusí používat klasický affiliate odkaz, stačí obyčejný.

V seznamu registrovaných webů jsme přidali hyperlinky do názvů jednotlivých domén vašich partnerů. Jedním klikem se tak můžete podívat na jejich stránky, není třeba nic kopírovat.

Pracujeme na dalších novinkách, a máme jich v přípravě opět pěknou hromádku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *