AffilBox se přestěhoval do stabilní Stáje

Datum přidání05. 03. 2020
AutorOndřej Martinek
AffilBox se přestěhoval do stabilní Stáje

Už to nemusíme tajit, můžeme to jen slavit. AffilBox.cz i s celou serverovou infrastrukturou jsme úspěšně přestěhovali k Stable.cz.

Což je jeden z nejlepších hosterů u nás, který se soustředí hlavně na vysokozátěžové projekty. Však u něj našlo domov hodně projektů od MITONu, Enernu a dalších velkých hráčů.

Jsou to například Slevomat, Bonami, Glami, Restu, popřípadě Hotel.cz, Sportisimo a další. A od předchozího týdne zde máme plně hostovaný kompletní AffilBox.

Několikaměsíční přípravy

Celá migrace našich x serverů probíhala i s přípravami už od našeho převzetí AffilBoxu – tedy od října 2019. Jak je vidět, nebyla to rychlá akce a rozhodně ne jednoduchá. Naštěstí se nám to podařilo takřka bez ztráty pomyslné kytičky a vše běží jak má.

Co to znamená pro naše klienty a jejich partnery?

  • vyšší rychlost,
  • vyšší stabilitu,

Však si zkuste vyjet report tzv. za Celé období – což je funkce, kterou jsme nedávno přidali a na původních serverech sice jela, ale dnes je to rychlostí rakety.

Co to znamená pro nás?

  • jednodušší development,
  • násobné zálohování souborů i databází,
  • klidnější spaní. 🙂

I AffilBox.cz dostal oživený kabátek

Souběžně s přesunutím všech našich serverů, jsme oprášili i samotný web AffilBox.cz – aktualizovali a přidali jsme nové reference, přidali nová napojení, doplnili porovnávací tabulku do ceníku, zjednodušili blog a vypilovali responzivní verzi webu i s navigací a hledáním.

Je to už web, za který se rádi postavíme a dělá nám velikou službu.

Tímto děkujeme našemu developerovi Honzovi za fantastické nasazení. I technikům ze Stable.cz, kteří nám v obrovské míře vyšli vstříc a připravili nám skvělé podmínky pro přesun a hlavně stabilní rozvoj do budoucna.

Tento krok byl jedním z našich velkých kamenů, či řekněme žab na prameni, které jsme si dali za úkol při koupi AffilBoxu. A už je odvalený, takže nabíráme větší rychlost a jdeme do všeho zase šlapat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *