Náš tým

Zajímá vás, kdo je součástí týmu AffilBox, kdo se každý den stará o to, aby skvěle fungoval a kdo vám pomůže s jeho nastavením?

Pojí nás společené hodnoty a vize. Máme rádi poctivost, lidský přístup, rádi sdílíme s druhými své poznatky a affiliate prostě považujeme za něco, čemu stojí věnovat svou plnou pozornost.

A to jsme my

Petra Novotná

Petra Novotná

Silná posila na naší e-mailové a livechatové podpoře.

Skvěle vám poradí s prvotním nastavením programu i provozními věcmi.

Její lidský a trpělivý přístup ke každému klientovi nám učaroval a vám pomůže v době nouze také.


Jan Neškudla

nesky_1024

Hlavní programátor AffilBoxu.

Umí se podívat leckterému oříšku na kloub. Potřebujete propojit nepropojitelné? Jan se vždy pokusí najít cestičku a často nás překvapí geniálním řešením.

Je tak trochu neviditelnou, ale přesto velmi důležitou osobou, která „maže kolečka“ a stará se o hladký chod a hlavně přesné měření.


Ondřej Martinek

Ondřej Martinek - spolumajitel

Spolumajitel AffilBoxu.

Má na starosti především dohled nad technickým vývojem a směřováním celé aplikace.

Je to letitý zkušený affiliate manažer i partner, takže dokáže poradit i se spuštěním správou a propagací affiliate programu.

Více se o něm dozvíte na ondrejmartinek.cz


Jaroslav Janíček

Jaroslav Janíček - spolumajitel

Spolumajitel AffilBoxu. Je to dlouholetý affiliate manažer a online podnikatel, který má za sebou několik úspěšných online projektů v oblasti affiliate marketingu. V AffilBoxu se věnuje hlavně obchodním záležitostem. Pokud máte dotaz na spolupráci, chtěli byste se stát našimi affiliate partnery a nebo potřebujete pomoci při nakopnutí affiliate programu, Jarda je ten správný člověk pro vás.

Více se o něm dozvíte na jaroslavjanicek.cz