Náš tým

Zajímá vás, kdo je součástí týmu AffilBox, kdo se každý den stará o to, aby skvěle fungoval a kdo vám pomůže s jeho nastavením?

Pojí nás společné hodnoty a vize. Máme rádi poctivost, lidský přístup, rádi sdílíme s druhými své poznatky a affiliate prostě považujeme za něco, čemu stojí věnovat svou plnou pozornost.

A to jsme my

Ola Tomsová

Na její klidnou sílu a profi přístup se můžete spolehnout. 15 let praxe v on-linovém oboru se nezapře.

Ochotně poradí a zařídí (skoro) vše, co je potřeba pro rozjezd vašeho partnerského programu.


Jan Neškudla

Hlavní programátor AffilBoxu.

Umí se podívat leckterému oříšku na kloub. Potřebujete propojit nepropojitelné? Honza se vždy pokusí najít cestičku a často nás překvapí geniálním řešením.

Je tak trochu neviditelnou, ale přesto velmi důležitou osobou, která „maže kolečka“ a stará se o hladký chod a hlavně přesné měření.


Ondřej Martinek

Spolumajitel AffilBoxu.

Má na starosti především dohled nad technickým vývojem a směřováním celé aplikace.

Je to letitý zkušený affiliate manažer i partner, takže dokáže poradit i se spuštěním správou a propagací affiliate programu.

Více se o něm dozvíte na ondrejmartinek.cz


Jaroslav Janíček

Spolumajitel AffilBoxu. Je to dlouholetý affiliate manažer a online podnikatel, který má za sebou několik úspěšných online projektů v oblasti affiliate marketingu.

V AffilBoxu se věnuje hlavně obchodním záležitostem. Pokud máte dotaz na spolupráci, chtěli byste se stát našimi affiliate partnery a nebo potřebujete pomoci při nakopnutí affiliate programu, Jarda je ten správný člověk pro vás.

Více se o něm dozvíte na jaroslavjanicek.cz.