+420 777 431 109 (po-pá 9-15h)
Shoptet doporučuje: Šikovná aplikace pro správu provizního programu. Díky snadnému napojení na Shoptet můžete během pár minut začít budovat síť obchodníků, kteří budou prodávat za vás.

Díky AffilBoxu si buduje svou obchodní síť již
3603 obchodníků.
Přidejte se.


Spustit vlastní provizní program (14 dní ZDARMA)

Jaký je rozdíl mezi Standard a Pro verzí?

AffilBox Pro je rozšířená verze klasického AffilBoxu. Je vhodná zejména pro větší hráče s vlastním affiliate manažerem, kteří chtějí lépe a pohodlněji spravovat svůj provizní program. Umožňuje, mimo jiných funkcí, nastavovat výši provize dle kategorie zboží, automaticky nastavovat jazyk dle lokality partnera. Partnerům potom např. použít více kanálů. Více informací o Pro verzi si můžete přečíst v článku.

Co když budu potřebovat poradit?

Naše ochotná podpora je vám neustále k dispozici. Velmi rádi vám poradíme s nastavením aplikace, tak s prvními kroky v aplikaci. Můžete se na nás kdykoliv obrátit na emailu [email protected], nebo na telefonu 778 443 348. Odpovíme na každý váš email a každé zavolání.

Máte nějaké skryté poplatky?

Ne, žádné skryté poplatky nemáme. Naše cena 6.990 Kč (8.458 Kč s DPH) ročně je konečná. Nic více nám již neplatíte.

Má AffilBox nějaké omezení?

Ne, systém můžete využívat libovolně jak budete potřebovat. Můžete propagovat více webových stránek, stejně tak mít neomezeně partnerů.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu si přímo v systému vystavíte sami kliknutím na červené tlačítko na nástěnce. Na zaplacení vaší licence máte 14 dní, pokud během této doby neobdržíme vaší platbu, tak vaše licence bude ukončena.