AffilBox Network – privátní program, ale s partnery do začátku

Datum přidání01. 10. 2022
AutorOndřej Martinek
AffilBox Network – privátní program, ale s partnery do začátku

Už delší dobu jsme pro naše inzerenty připravovali tuto novinku, o kterou si často psali. A to licenci AffilBoxu, kterou si budou spravovat sami svépomocí, ale s tipy na partnery v daném oboru, kteří by je mohlo rovnou od startu propagovat.

Katalog partnerů k pozvání

Nově je v této licenci k dispozici sekce Partneři k pozvání, kde si můžete procházet náš interní katalog partnerů a velmi jednoduše na klik je pozvat do svého programu, či je kontaktovat přes další kanály.

K tomuto propojení jsme směřovali už delší dobu díky tomu, že PartnerBox se stal určitým hubem pro větší affiláky (dali by se ve svých oborech považovat za TOP affiláky).

V rámci PartnerBoxu jsme postupně připravovali další a další funkce, které jdou na ruku právě větším partnerům, kteří propagují kampaně na AffilBoxu ve větším objemu. Mají tak na 1 místě desítky až stovky kampaní (rekordman co aktivně propaguje má 174), možnost žádostí o výplaty, nahrávání faktur, mobilní aplikaci s notifikacemi, … A proto se i každý týden registrují noví a noví.

Plus PartnerBox je často zmiňovaný v nejposlouchanějším affiliate podcastu u nás – v AffilBox Podcastu, takže příval nových jen tak neustane.

A to je přesně ten nejlepší katalog partnerů, kteří vás mohou začít propagovat – obsahuje mix recenzních portálů, obsahových partnerů, cashbacků, kuponových webů a dalších, kteří odstartují růst každého programu.

PartnerBoxí katalog obsahuje aktuálně přes 400 partnerů.

V rámci katalogu (jeho protistranou je Partnerský profil) máte možnost mezi nimi hledat ty správné tematické, pro které byste měl být zajímavý a ideální inzerent. To samozřejmě podpoříte atraktivním představením na nástěnce, nahraným logem, přebarvenou administrací do svého stylu a zajímavými provizními podmínkami. I s tím vám pomůžeme.

Vše v PRO + partneři a neomezenost

Licence Network (v překladu síť) v sobě obsahuje všechny funkce z naší nejvyšší licence PRO, takže:

A k tomu přidává katalog partnerů z PB i neomezený počet kampaní.

Takže vás nic neomezuje jak ve startu kompletně nového partnerského programu, ale i oživení již běžícího.

Jak se liší AffilBox NETWORK a affiliate síť?

V rámci AB NETWORK máte stejně jako v klasických licencích maximální kontrolu nad samotnou správou programu. Děláte ji buď svépomocí, nebo s pomocí externího správce (affiliate manažera).

Oproti tomu v klasické affiliate síti vždy celý chod delegujete na samotného poskytovatele a nemáte každodenní kontrolu nad chodem, rozvojem, oslovováním nových partnerů a podporou těch stávajících. AB NETWORK má také menší provozní náklady (viz Ceník), než provoz samotného programu v síti.

Nastavení i promo v ceně

Nechybí v ceně licence ani 2 balíčky služeb, které jinak jsou zpoplatněny v souhrnnu za 7k Kč, neboli:

Nechybí ani prémiové bonusy z PRO licencí, neboli:

Takže ve spolupráci s vámi připravíme kompletní programu na míru a dostaneme ho i k partnerům. Na vás bude si vytipovat vhodné partnery z PartnerBoxího katalogu a pozvat je ke spolupráci.

Začněte růst díky partnerům co nejdříve

Chtěli byste nastartovat svůj program díky katalogu aktivních partnerů? Ozvěte se nám – ať už pro start nového programu, nebo přechod z Basic či PRO licencí právě na nový NETWORK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *