Vybudujte si partnerský program

AffilBox je jednoduchý nástroj, který vám pomůže vytvořit síť partnerů. Ti budou propagovat a prodávat váš produkt a pomůžou vám s růstem podnikání.

nebo si můžete prohlédnout demo
3 424 aktivních kampaní běžících na AffilBoxu
38 893 partnerů propaguje naše zákazníky
214 918 990 Kč obrat obchodníků za posledních 30 dní
33 280 přivedených zákazníků za posledních 30 dní
7 596 065 Kč provize partnerů za posledních 30 dní

Důvěřují nám mimo jiné společnosti:

Zonky.cz Econea.cz Slevomat.cz Alkohol.cz Onlinejazyky.cz 11TeamSports.cz Hanibal.cz Ketomix.cz Sexshop.cz Radynacestu.cz Smartemailing.cz Marketingminer.cz Rixo.cz

Budujte úspěšnou obchodní síť díky naší službě...

Zonky využívá Affilbox zejména pro jeho jednoduché, přehledné rozhraní, které ale zároveň nabízí plno funkcí pro efektivní správu affiliate kampaně. Oceňuji i rychlou a profesionální technickou podporu a vylepšování rozhraní o další nové funkce.

Martin Netolický
Affiliate manažer

Přes 5 let používáme Affilbox pro správu našeho affiliate marketingu a všech partnerů. Za celou dobu jsme neměli jediný problém. Vše je jednoduché a přehledné včetně detailních statistik a fakturace partnerům.

Martin Mates
Spolumajitel

Díky AffilBoxu jsme vybudovali širokou základnu partnerů, kteří každý den přivádějí stovky nových potenciálních zákazníků. Oceňuji jeho jednoduché a intuitivní ovládání pro nás i pro partnery. Jejich zákaznická a technická podpora je bezkonkurenční. Ještě se nám nestalo, že by nějaký „problém“ nebyl velmi rychle vyřešen. A je super, že AffilBox nabral nový dech a s novým vedením přichází spousta novinek.

Dušan Souček
Affiliate manažer

Každému, kdo to myslí s affilem vážně, doporučuji mít vlastní platformu. Tou je pro mě Affilbox už od roku 2014. Partneři jej znají, přes API si snadno povídá s vaším eshopem. Spuštění je rychlé a provoz velmi levný. Díky Affilboxu se můžu věnovat tomu, co je v provozním marketingu důležité - akvizici a podpoře partnerů.

Zdeněk Dvořák
Affiliate manažer

AffilBox na správu našeho provizního systému používáme již od jeho úplných začátků. Za celou dobu jeho existence vše fungovalo jak mělo a nikdy jsme neměli důvod jeho funkcionalitu zpochybňovat. Naopak za ty roky přibyla spousta zajímavých funkcí a v roce 2019 i kompletní grafický redesign.

Matěj Fuchs
Affiliate manažer

Na AffilBox jsme přešli z jiného technického řešení. Díky rychlé a profesionální podpoře se nám podařilo napojit vše, co jsme potřebovali. Rozhraní je jednoduché a přehledné, což oceňují i naši partneři. Máme dokonalý přehled o všech objednávkách, snadno můžeme provize schvalovat. Nechybí detailní přehled statistik a fakturace pro partnery. Těšíme se na případné nové funkce.

Monika Vencourová
Affiliate manažer

Pro AffilBox jsme se rozhodli, protože je to přehledná a komplexní platforma. Nezáleží na tom, jestli jste partner nebo manažer, vše potřebné najdete na jednom místě - ve svém profilu. Další benefit této platformy je bezkonkurenční podpora - kdykoliv mám nějaký problém nebo dotaz, vždy mi ochotně pomůžou vše vyřešit.

Alena Dolečková
Affiliate manažerka

Affiliate je pro mě jedním z klíčových kanálů a jsem rád, že jsem náš program postavil právě na tomto řešení. Rozhraní je jednoduché, příjemné a stoprocentně plní svoji funkci. Za ty roky spolupráce mám pod Affilboxem nejen desítky vlastních projektů, ale i mnoho projektů (zejména eshopů) svých klientů. Oceňuji zejména bezproblémový chod a bezchybné počítání konverzí a komunikaci s podporou.

Miroslav Beran
Majitel
Šipka

Důvody, proč si AffilBox zamilujete

Vždy máte dokonalý přehled o objednávkách

Vždy máte dokonalý přehled o objednávkách

  • přesně víte, které zákazníky vám partneři přivedli
  • snadno můžete jedním kliknutím objednávku schválit, či zamítnout
  • přehledně vidíte výši provize u jednotlivých konverzí
Neomezený počet kampaní

Neomezený počet kampaní

  • do vašeho programu si můžete přidat libovolný počet kampaní
  • můžete omezit přístup do kampaně pouze vybraným partnerům
  • v každé kampani můžete nastavit jinou výši odměny
Snadné pozvání i správa partnerů

Snadné pozvání i správa partnerů

  • můžete pozvat nové partnery z Network katalogu
  • vždy přesně vidíte, kdo vás propaguje
  • máte možnost přihlásit se jako vybraný partner
Šipka

Zavedení affiliate programu vám zvýší tržby o 10 % - 60 %

4 případové studie + rozhovory → Šipka

Partnerem může být kdokoliv, může to být váš kamarád, kolega, ale také vaši zákazníci, nebo typicky někdo z oboru. Většinou je to někdo, koho jste nikdy neviděli.

Jak hledat partnery → Šipka

Pouhá 2 % obchodníků v Česku využívá výhody, které přináší affiliate marketing. Chcete v roce 2023 předběhnout 98 % konkurence?

Přidejte se k 3603 obchodníkům, kteří využívají AffilBox

Napsali o nás

CzechCrunch.cz StartupJobs.cz Podnikatel.cz WebTop100.cz Lupa.cz

Nejnovější články na našem blogu

Případová studie Slevomat.cz

Ve spolupráci s Kateřinou Střelcovou (Product manager ve Slevomatu) pro vás republikujeme improvizovanou případovou studii o přípravách, startu i provozu partnerského programu Doporuc.Slevomat.cz pro portál Slevomat.cz. Ten je naším klientem od února 2023, takže od spuštění proběhl téměř celý rok.

Číst celý článek →

Případová studie Olivie.cz

Případovou studii si můžete i pustit ve formě AffilBoxího podcastu: AffilBox Podcast Epizoda 47 – Jak se daří affiliate programu Olivie.cz? Samotná zvuková nahrávka Naše spolupráce v číslech Přidaný obrat e-shopu, díky AffilBoxu 4,5 % Přivedený obrat od začátku spolupráce…

Číst celý článek →

Případová studie Econea.cz

Případovou studii si můžete i pustit ve formě AffilBoxího podcastu: AffilBox Podcast Epizoda 31 – Jak se daří affiliate programu Econea.cz? Samotná zvuková nahrávka Naše spolupráce v číslech Přidaný obrat e-shopu, díky AffilBoxu 7 – 10 % Přivedený obrat od začátku…

Číst celý článek →

AffilBox snadno propojíte s těmito e-shopy a aplikacemi

Šipka

Vybudujte svou síť obchodníků

Spustit vlastní provizní program