Díky AffilBoxu si buduje svou obchodní síť již 3609 obchodníků. Přidejte se.

Vyzkoušejte AffilBox na 14 dní zdarma a připojte se ke stovkám našich spokojených zákazníků.

OnlineJazyky.cz KURZ (provize 30 %) Umění vztahů Mebline.cz Smartemailing Trénink Elitních koučů Kutnohorský Tolar www.diana-company.cz Brilianty.cz Nejlepší proteinová dieta CBD Superhero Unuo.cz ioznameni.cz Zonky - půjčka Eros.sk VivaBoty.cz GiliTickets.online whoopdedoo.love Rebelsfunding Chocolatehill.cz Econea.cz PravéZážitky.cz SportFotbal.cz Přikrývky - zdravé spaní pro každého ODŠŤAVŇOVAČ BRAWO Life Altay Mumijo Online kurz: Mistrovství vlastního života Kokiskashop.cz Členství Tvůrce Obličejová jóga (objednávky) 11teamsports.sk Pojištění vozidel Časkrmení.cz Tentino.cz Online kurzy Nanolab.cz smsticket.cz

A stovky dalších…

Jaký je rozdíl mezi PRO a NETWORK verzí?

AffilBox PRO je vhodný zejména pro inzerenty s vlastním affiliate manažerem, kteří chtějí lépe a pohodlněji spravovat svůj provizní program. Umožňuje, mimo dalších 10 funkcí, nastavovat výši provize dle kategorie zboží, měřit slevové kupony a automaticky přiřazovat bonusy. Partneři mohou použít například více kanálů či odkazovat bez aff. parametru. Více informací o PRO verzi si můžete přečíst v článku.
 
NETWORK kromě všech funkcí v PRO nabízí do začátku i databázi partnerů, které můžete jednoduše oslovit a tím si urychlit start svého programu. Plus je neomezený zátěží (Zátěžová linka), i v počtu kampaní.

Co když budu potřebovat poradit?

Naše ochotná podpora je vám neustále k dispozici. Velmi rádi vám poradíme s nastavením aplikace, tak s prvními kroky v aplikaci. Můžete se na nás kdykoliv obrátit na emailu [email protected], nebo na telefonu 771 157 207. Odpovíme na každý váš email a každé zavolání.

Máte nějaké skryté poplatky?

Ne, žádné skryté poplatky nemáme. Naše cena 19 990 Kč (24 188 Kč s DPH) ročně je za AffilBox PRO konečná. Nic více nám již neplatíte. V rámci NETWORK licence kromě roční platby platíte i 1 % z obratu ze schválených objednávek z partnerského programu.

Má AffilBox nějaké omezení?

Ne, systém můžete využívat libovolně jak budete potřebovat. Můžete propagovat více webových stránek, stejně tak mít neomezeně partnerů.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu si přímo v systému vystavíte sami v sekci „Fakturační historie“. Na zaplacení vaší licence máte 14 dní, pokud během této doby neobdržíme vaší platbu, tak vaše licence bude ukončena.