Díky AffilBoxu si buduje svou obchodní síť již 3609 obchodníků. Přidejte se.

Vyzkoušejte AffilBox na 14 dní zdarma a připojte se ke stovkám našich spokojených zákazníků.

ESHOP Naturhouse CZ Bílý nábytek Royal Chaga www.esensino.cz TradeStreet 30% provize OLIVIE.cz KLUB #comamdelat DailyMix SK Písemný rozbor TENTino s.r.o. Nanolab.cz Aplikace FAPI Bornature CBD STAR Obojky.cz Serafiny Byliny Fitstore XM.cz Jipos.cz 11teamsports.sk Rebelsfunding Sexshop51.cz +Pravopisně.cz - registrace zdarma Domácí pivotéka.cz - dárková balení piva www.luxusnipradlo.cz Filtry VFFOTO Bestdrink.cz Pura Vida eshop Italský nábytek Italier.cz Nejlepsi-Darecky.cz Online kurzy Konference Ryba OnlineJazyky.cz KURZ (provize 30 %) Lemurák.cz 3dfitness.cz VivaBoty.cz

A stovky dalších…

Jaký je rozdíl mezi PRO a NETWORK verzí?

AffilBox PRO je vhodný zejména pro inzerenty s vlastním affiliate manažerem, kteří chtějí lépe a pohodlněji spravovat svůj provizní program. Umožňuje, mimo dalších 10 funkcí, nastavovat výši provize dle kategorie zboží, měřit slevové kupony a automaticky přiřazovat bonusy. Partneři mohou použít například více kanálů či odkazovat bez aff. parametru. Více informací o PRO verzi si můžete přečíst v článku.
 
NETWORK kromě všech funkcí v PRO nabízí do začátku i databázi partnerů, které můžete jednoduše oslovit a tím si urychlit start svého programu. Plus je neomezený zátěží (Zátěžová linka), i v počtu kampaní.

Co když budu potřebovat poradit?

Naše ochotná podpora je vám neustále k dispozici. Velmi rádi vám poradíme s nastavením aplikace, tak s prvními kroky v aplikaci. Můžete se na nás kdykoliv obrátit na emailu [email protected], nebo na telefonu 771 157 207. Odpovíme na každý váš email a každé zavolání.

Máte nějaké skryté poplatky?

Ne, žádné skryté poplatky nemáme. Naše cena 19 990 Kč (24 188 Kč s DPH) ročně je za AffilBox PRO konečná. Nic více nám již neplatíte. V rámci NETWORK licence kromě roční platby platíte i 1 % z obratu ze schválených objednávek z partnerského programu.

Má AffilBox nějaké omezení?

Ne, systém můžete využívat libovolně jak budete potřebovat. Můžete propagovat více webových stránek, stejně tak mít neomezeně partnerů.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu si přímo v systému vystavíte sami v sekci „Fakturační historie“. Na zaplacení vaší licence máte 14 dní, pokud během této doby neobdržíme vaší platbu, tak vaše licence bude ukončena.