Díky AffilBoxu si buduje svou obchodní síť již 3609 obchodníků. Přidejte se.


SPUSTIT VLASTNÍ PROVIZNÍ PROGRAM (14 DNÍ ZDARMA)

Vyzkoušejte AffilBox na 14 dní zdarma a připojte se k stovkám našich spokojených zákazníků

BazenyShop.cz Pojištění k hypotéce BRAWO Life KosaTeam.com E-shop 3D FITNESS Growmarket.cz Mameradivlasy Zonky - půjčky ELITE Date CZ BAZAROVEREGALY E-shop Jako Fénix Kurzy Svět Fitness Cbweed.cz Kulturistika.com SupportBox.cz Mioweb - Provize za nového zákazníka Kurzeo.com - online kurzy Galsari.com Doporučení PotravinyArax.cz DailyMix SK +Pravopisně.cz - registrace zdarma BatteryShop Provizní program Designového nábytku Vykoupeno.cz YUMMY.sk 5% + 2€ OnlineJazyky.cz KURZ (provize 30 %) Hopsej.cz - váš specialista na netradiční sportovní pomůcky VivaBoty.cz Salibandy Affil Dámská-jízda.cz Organikk.cz OLIVIE.cz Svarecky-obchod.cz CBD Superhero Přikrývky - zdravé spaní pro každého 11teamsports.sk

A stovky dalších…

Jaký je rozdíl mezi Standard a Pro verzí?

AffilBox Pro je rozšířená verze klasického AffilBoxu. Je vhodná zejména pro větší hráče s vlastním affiliate manažerem, kteří chtějí lépe a pohodlněji spravovat svůj provizní program. Umožňuje, mimo jiných funkcí, nastavovat výši provize dle kategorie zboží, automaticky nastavovat jazyk dle lokality partnera. Partnerům potom např. použít více kanálů. Více informací o Pro verzi si můžete přečíst v článku.

Co když budu potřebovat poradit?

Naše ochotná podpora je vám neustále k dispozici. Velmi rádi vám poradíme s nastavením aplikace, tak s prvními kroky v aplikaci. Můžete se na nás kdykoliv obrátit na emailu [email protected], nebo na telefonu 771 157 207. Odpovíme na každý váš email a každé zavolání.

Máte nějaké skryté poplatky?

Ne, žádné skryté poplatky nemáme. Naše cena 9.990 Kč (12.088 Kč s DPH) ročně je za AffilBox Standard konečná. Nic více nám již neplatíte.

Má AffilBox nějaké omezení?

Ne, systém můžete využívat libovolně jak budete potřebovat. Můžete propagovat více webových stránek, stejně tak mít neomezeně partnerů.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu si přímo v systému vystavíte sami v sekci „fakturační historie“. Na zaplacení vaší licence máte 14 dní, pokud během této doby neobdržíme vaší platbu, tak vaše licence bude ukončena.